» »

MSN Messenger Beta

MSN Messenger Beta

Maribor ::

Pojavi se težava , pri kateri se izpiše naslednje :

MSN Messenger ni mogel predvajati mežika. Izberite drugačen mežik

Orodje za Draw deluje normalno. Nameščen je bil Journal Wiewer !
;(

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Postavitev spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
152938 (2625) Goran's Blog
»

WD MyBook mežika

Oddelek: Strojna oprema
131168 (966) Enterprise
»

"Mežikanje" monitorja

Oddelek: Pomoč in nasveti
71126 (980) Pyr0Beast
»

Messenger meziki - ustvarjanje svojih

Oddelek: Programska oprema
73028 (2834) darkolord
»

messenger

Oddelek: Programska oprema
101673 (1536) hunter01

Več podobnih tem