Forum » Programska oprema » MSN Messenger Beta
MSN Messenger Beta
Maribor ::
Pojavi se težava , pri kateri se izpiše naslednje :
MSN Messenger ni mogel predvajati mežika. Izberite drugačen mežik
Orodje za Draw deluje normalno. Nameščen je bil Journal Wiewer !
MSN Messenger ni mogel predvajati mežika. Izberite drugačen mežik
Orodje za Draw deluje normalno. Nameščen je bil Journal Wiewer !
- premaknilo iz Pomoč in nasveti: bastadu ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Postavitev spletne straniOddelek: Izdelava spletišč | 2938 (2625) | Goran's Blog |
| » | WD MyBook mežikaOddelek: Strojna oprema | 1168 (966) | Enterprise |
| » | "Mežikanje" monitorjaOddelek: Pomoč in nasveti | 1126 (980) | Pyr0Beast |
| » | Messenger meziki - ustvarjanje svojihOddelek: Programska oprema | 3028 (2834) | darkolord |
| » | messengerOddelek: Programska oprema | 1673 (1536) | hunter01 |