» »

Network settings

Network settings

TiMe25 ::

Pozdravljeni,

Moj problemček je sledeči: Imam prenosnik, s katerim se prijavljam v službi v domenski strežnik, doma pa imam WLAN brez domene (delovna skupina). Zanima me ali se da s kakšno skripto ali čim podobnim mrežne nastavitve spreminjati, da mi nebi bilo treba zmeraj prositi sistemca v službi da mi uredi prijavo v domeno po tem ko računalnik uporabljam doma?

LP, TiMe
TiMe it's always on my side !

sasox ::

Kar se tice same prekonfiguracije nastavitev mreze si pomagaj z netsh. Kateri OS imas?




lp,
Sašo

TiMe25 ::

Itak ... XP
TiMe it's always on my side !

Caligula ::

Da se malo ugrabim temo.

Recmo jaz mam dlancnik Pocket Loox z WLANom in Pocket PC Mobile OSjem pa kolega ma centrino laptopa novega in recmo, ce si tam nekje v BSu v LJ je polno nekih omrezij.

Kako moram met jaz stvari nastimane, da lahko surfam. Drugace mam preko bluetootha in GPRSa, ce pa vklopim WLAN pa recimo najde kake mreze in dam, da se na kako connecta in se-pise connected pa tudi oznacbe stimajo samo mi pa noce strani nalagat-pa recimo pise da ni DNSov,.. pa take stvari.

Skratka, ce se hoces ti z laptopom al pa dlancnikom kr enmu mal gor priklopit in ce ravno ne zaklepa,...

Kak je postopek? Kako sploh ves, da si connectan?
Kaj je treba v IE recimo vtipkat,...

Ler pri WLAN sem cisti noob, kolega z novim laptopom pa se vecji. Sploh s eni bil na netu z njim in niti ne vem kake nastavitve v IEju nastimat za povezavo ali ce je sploh kaj treba..

TiMe25 ::

Draga družba,

Med iskanjem rešitve sem na netu sem naletel za izredno uporaben programček, ki omogoča pred logiranjem v XP-je spremembe mrežnih nastavitev. To je Multinetwork Manager, ki ga najdete na www.globesoft.com .... fantje zakon vam pravim !!!

LP, TiMe
TiMe it's always on my side !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star PC in kateri novi disk

Oddelek: Kaj kupiti
161975 (1794) lopov
»

VPN in prenos podatkov

Oddelek: Omrežja in internet
6704 (518) TiMe25
»

Kateri dlančnik...

Oddelek: Kaj kupiti
282219 (1674) sequAn
»

Internet connection sharing

Oddelek: Omrežja in internet
61131 (1033) R-S-LoVe
»

Win XP in paging file size ??

Oddelek: Pomoč in nasveti
111187 (1005) bobby

Več podobnih tem