Forum » Programska oprema » Nero 6 in DVD Pečica
Nero 6 in DVD Pečica
droid ::
Nero 6 mi ne spozna DVD pečice. kaj je treba nardit?
Hvala
Hvala
- premaknilo iz Pomoč in nasveti: bastadu ()
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | NEC DVD ND-4550Oddelek: Strojna oprema | 1906 (1742) | jernejk90 |
| » | NERO 7 coming in OctoberOddelek: Programska oprema | 2439 (1671) | Mitoholder |
| » | anketa - program za snemanje cd-jevOddelek: Programska oprema | 2624 (2385) | c3R4R |
| ⊘ | OVERBURN 99 min CDjev (strani: 1 2 )Oddelek: Kaj kupiti | 4894 (4268) | Tomi |
| » | S kom pecete audio cd-je?Oddelek: Programska oprema | 2532 (2129) | celica |