» »

Kateri Monitor ( LCD, CRT) se v tem trenutku najbolj splača kupit??

Kateri Monitor ( LCD, CRT) se v tem trenutku najbolj splača kupit??

Volta ::

Zanima me kateri monitor se zdaj v tem trenutku najbolj splača kupit. Recimo cena/kvaliteta., Jaz stavim na LG-ja..Sam nekateri pravjo da so Samsungi tud vredu...Vsaj LCD-ji...Mel sem enga 17 col Samsunga snycmaster ravnega,,,Pa sem bil razočaran nad njim...Zaj mam LG-ja pa mi deluje odlično..Samo rad bi kupo LCD-ja zarad oči...Kateri ekran se vam zdi najboljši za cca. do 8-O 130k...

LP:D

M4TECH ::

Tale
ali pa tale
z nobenim ne boš razočaran :D

Volta ::

Samo finta je da jaz že mam LG-ja F900P...19col monitor ki je izredno kvaliteten...Jaz bi pa rabo LCD-ja...Ne CRT-ja..

Hvala vseeno za mnenje..

LP:\

perci ::

neovo f-419 z DVI za 100k - lušna zadevca

Volta ::

Ja je kr lepi..Samo bi rabo zelo dobri vidni kot, 12ms, vsaj 600:1 kontrasta, 300-400 CD na m2...:\

perci ::

tele številke so čist adijo (totalni marketinški nategi) - pejt zadevo pogledat v živo, naj ti jo prodajalec priključi in sprobaj

Sicer pa so za f-419 številke naslednje:

kontrast 700:1
vidni kot 170, 170
response time 15,10

Ampak jst na te številke ne dam dosti - mam doma se compaqa 8030 pa se jih ne da primerjat. Compaq je dosti boljsi, ceprav je na papirju slabsi. Je pa tudi res, da je ta Compaq precej drazji.

V glavnem, lihkar bulim v tega neovota in za ta dnar ga lahko res samo pohvalim. Ni pa to najboljsi monitor na svetu.

Boki_ ::

Mislim, a ta tema spada v navijanje al kaki drugi oddelek:\
@Voltaspeeder17 Mislim da se ti mal preveč igraš na forumu, že par tem si postavu v popolnoma zgešene oddelke, pa da ne komentiram tistga o prodaji x800se@xt... Mislm da bi ti dedek mraz moral res kaki naziv prinest...
I'm back

Caligula ::

Kamkorkoli ze spada ta Neovo 419 je bil v testih izjemno pohvaljen. Njegov brat 417 pa je precej slabsi.

SrBo ::

Jst pa rečem da so samsungi najbolj kvalitetni v razmerju z ceno pa bodisi da so to crtji ali pa lcdji. :D


----------------
sorry za izbris, hotel sem ti izbrisat odgovor pred tvojim popravkom - P
|ASUS P5K-vanilla|Intel C2D E6750-G0@470*8//3760mhz/Vodno|
|OCZ power stream 520w|Point of view 8800GTS 640MB|
|Crucial value 2*1Gb/d9gmh/4-4-4-4|Samsung Sync master 215tw|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82358 (2017) harvey
»

USB DISKI

Oddelek: Kaj kupiti
141898 (1299) hakul
»

Vprašanje o RAMih

Oddelek: Kaj kupiti
161506 (1255) Tic
»

Genius ali Logitech 5.1 zvočnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
666696 (5576) boštjan
»

kje do poceni BNC crimp klešč

Oddelek: Kaj kupiti
112712 (2473) pujsek_

Več podobnih tem