» »

RIP IGRE + UNINSTAL???!!!

RIP IGRE + UNINSTAL???!!!

Kriko ::

Predkratkim sem prvič nabavu RIP igre, in ko sem jih hotel uninstalirat nisem nikjer najdel uninstala?! Kaj to pomeni da je treba igro ročno zbrisat in vsa odvečna navlaka ostane v registrih!!
Prosim za razlago?!

ChiefThunder ::

ti kr zbriš, sploh ni panike...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Kriko ::

Kaj to pomeni glede na moje vprašanje??

||_^_|| ::

ponavad za rip igro ne ostane nč v registru ker le-ta nč ne upisuje. Če pa je kakšn fajl *.reg zrav in ga morš pognat je pa najbolš da takrat ko zbrišeš igro tut ročno zbrišeš iz registra vse kar si dodau s tem *.reg fajlom.

Kriko ::

Kako pa naj vem kaj je *.reg file vpisal v registre!

Opkow ::

v register zapise tocno to kar je not v *.reg filetu vpisan.
Skratka.. *.reg odpres z notepadom.. Pogledas ka pise. Gres lepo v register in poisces zeljeno ter ga zbrises...

Kriko ::

Thank you!!
Sem probal ampak če file ki vnašajo podatke v register probam odpret z notepadom ali word-om ne morem prebrat nič ker je vse "pošvedrano"

Sumo ::

Najbrz si gledal kaksen setupreg.exe... Ce igra vpise v register informacije iz .exe fajla, potem bos bolj tezko nasel kam in kaj je vpisala. Ce pa je .reg fajl potem pa deluje Killerjeva fora.

ABX ::

Poleg tega lahko še shraniš register preden ga update-aš.

Ampak je čist no-sens ker en demo naredi 300x več zgage po winsih kot pa en rip.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

[t502] ::

Uninstall ta pa je dobra :)

Tisti vnosi v registru pac ostanejo...kaj zdaj.

Ce pa te ze tako moti pa si dowloadaj en regestry tracker al kaj takega, da bos videl kje so tocno bile narejene spremembe.

[t502]

Ales ::

Lahko probaš tudi čisto navaden search v registriju. Poskusi z imenom igre, založniško hišo, direktorijem, kjer je bla inštalirana...

Pravzaprav sta samo dva območja v registriju, kamor se take igre ponavadi vpišejo. Tudi če malo ročno prešnjufaš, boš našel...

Samo pazi, kaj brišeš >:D

Aleš

Kriko ::

Kaj mislim prav Aleš, da te poznam??

- SiroTka - ::

Najbolj enostavno je da ne odpiras z wordom ali notepadom. Pojdi na start menu in izberi run oz. zazeni. Tam dej browse ali prebrskaj in pod v windows dir klikni na regedit.exe. Zdej imas vse v direktorijih. Obicajno imas zadeve spravljene pod local machine in software ali pa current user in software. Pol pogledas ce je tu norti dir od firme ali igre in ga enostavno zbrises. Programov ki ti cistijo register na tvojem mestu ne bi uporabljal, ker ti obicajno zbrisejo kaj prevec.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unattended installation

Oddelek: Programska oprema
101792 (1519) Blisk
»

ne morem odpreti diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
133646 (3028) rockrose
»

Register...?

Oddelek: Programska oprema
61056 (900) sidd
»

Shranjevanje nastavitev -- register proti /etc (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
554390 (4072) 64202
»

ne morem izbrisat enega fila

Oddelek: Pomoč in nasveti
101057 (911) EagerWolf

Več podobnih tem