» »

Težave!! (Grafična kartica ati r9200,...)

Težave!! (Grafična kartica ati r9200,...)

Fly.MaCh!nE ::

računalnik mam na novo 4 mesece, vse dela sam grafično zaznava kot 9200se namesto sam 9200;((
in seveda potem tudi ne dela, v namizju je ok, pa za filme gledat tut , kkr pa grem igrat že kake nezahtavne igre mi vse zmrzne. pol pa sam napiše da ni mogl tk hitr delat..;((

no če kdo kj ve nj se raspiše(sm že pa nanov naložu enih 6 drajverjev pa ne dela:| )

pa če še kdo ve v čem je fora da mi zaznava nek SISTEM IDLE PROCES ki ga izvaja system pa ga nemorm odstranit??

Stampl ::

tisto ne mores in ne smes ugasnt...
pa ta grafa je crap>:D

Fly.MaCh!nE ::

fora je da mi tist sistemski nedejavnik zavzame 99 % cpuja kar ni zlo fajn ker vse dela full počasnej;(

bradek ::

SavoKovac ::

>>vse dela sam grafično zaznava kot 9200se namesto sam 9200

Pred namestitvijo novih (najbolje z www.ati.com) gonilnikov poskušaj odstraniti stare.

Fly.MaCh!nE ::

bom probu še dons nanov dl drajve pol bom pa vidu če bo delal:\ , sam tu sm že vlkrat probu pa ni delal;( no bom probu pol pa bo kar bo

pviran3 ::

Sej, lahko da maš se grafo. A maš dvi izhod?

Kje ti pa to piše, da maš 9200se?

cekr ::

Si naložil sistemske gonilnike... AGP...?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Azrael ::

Ali si 100%, da je tvoj Radeon res 9200 ne SE ? Driverji navadno ne lažejo.

Poglej na račun in če je pri opisu grafike nekaj v tem stilu: 64bit ali črka V, potem imaš SE varianto. Če grafa nima DVI priključka, potem je 99.99% tudi SE.

Če lahko odpreš PC, poglej oznake na grafiki in potem uporabi Google in boš vedel kaj imaš.

Lahko so ti v trgovini podtaknili SE namesto polne verzije (po tvojih vprašanjih sklepam, da si kupil komplet PC in ne po komponentah).

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

DominusSLO ::

Ni neke hude razlike med se in navadno verzijo(problem je tisti 9200 spredaj), bojim pa se da so spet imeli enega idealnega kandidata za nategnit v trgovini....

Poročaj nam kje, kdo....(ko se prepričaš o se)

LP
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Fly.MaCh!nE ::

zihr je 9200 k sm gledu na netu, pa dvi vhod ma zadi, pa še pr enmu sm gledu kk zgleda 9200se.....
nism kupu v trgovini, ampak mi ceu comp sestau sosed, tk da me ni nategnu, pol sm šou k nemu pa sma vse preverla če bi ga slučajn res nategnal v trgovini-ga niso:D
pol me je pa raspizdl, pa sm formatiru disk pa winse dau nonov, madtem ku je delal sm šou k kolegu k mi je dau drajverje k si je pred 3dnem kupu novo pa sm zagnau:| in glej...... najdl mi je grafo 9200 brez kakih dodatkov:D in zdj mi lepo vse dela!!!!!! :P :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstraniti smss.exe???

Oddelek: Pomoč in nasveti
61701 (1618) BladE_

Sistemski nedejavnik!

Oddelek: Pomoč in nasveti
403448 (3067) OmegaBlue
»

nea najdem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81382 (1252) Dead_Eye
»

CSRSS.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
61771 (1737) Pujcek
»

istsvc.exe proces

Oddelek: Omrežja in internet
6886 (809) OmegaBlue

Več podobnih tem