» »

ICS na vec kot eni mrezni naenkrat v Win2k

ICS na vec kot eni mrezni naenkrat v Win2k

romci ::

Problem je sledec:
imam 3 mrezne kartice: ena seveda povezana na ADSL, drugi dve vsaka na svoj comp, na masini laufa Win2k SP4.

Rad bi uredil Internet connection sharing na obeh mreznih naenkrat, ampak zal na Win2k po defaultu ne gre, saj moras pri enablanju ICS oznacit za kater adapter bos shareal internet connection.
Google mi nc ne zna pomagat (al pa jst ne znam nagradne kombinacije besed vpisat), ideja je bla tud da bi naredil bridge med tema dvema interface-ima ampak tud ne najdem kako (v Win2k).

A se to res ne da brez uporabe dodatnih programov (Wingate, ...?) in ce se ne, ker program bi priporocali?

Hvala,
Roman
-- not all those who wander are lost...

harvey ::

1. ne baš toliko mrežnih v računalnik, raje nabav switch. Bo veliko bolj enostavno tudi z ICS in ostalimi mrežnimi zadevami. Trenutne cene so več kot dostopne.

2. Win2K ne znajo naresti mrežnega mosta, tako kot WinXP, kjer lahko povežeše več mrežnih skupaj. Niti nisem na googlu zasledil, da bi za to obstajal kak free program, ki bi to znal.

Torej switch je rešitev in to tak, ki zna razlikovati med kabli, da ne boš še kablov novih kupoval.

romci ::

Hvala, sam poskusu sem porihtat stvari z obstojeco konfiguracijo (3 mrezne mam, switcha nimam), imam pa tud nekaj izkusenj in avanturske zilice (ki mi pa ni pomagala najdit kako v Win2k nardis bridge :))

Reseno s third-party NAT softwareom...

LP,
Roman
-- not all those who wander are lost...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL ?

Oddelek: Omrežja in internet
397759 (4490) BlazP
»

Wireless mreža (crossover)

Oddelek: Omrežja in internet
141972 (1726) PrimozR
»

Internet connection sharing

Oddelek: Omrežja in internet
321741 (1243) Quickbeam
»

G-kabel : 1 modem - dva računalnika - kako ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111146 (996) Pendexter
»

dva racunalnika + mreza +oba dostop do interneta (kako?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
271641 (1308) leskovsekg

Več podobnih tem