Forum » Programska oprema » Nekaj kar ni trillian in ni gaim
Nekaj kar ni trillian in ni gaim
Phoebus ::
Ja zakaj ti pa noben od omenjenih ni všeč? Evo, Kopete, ampak najbrž ti pol tudi ta ne bo všeč
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Windows kar po svojeOddelek: Pomoč in nasveti | 1270 (1139) | GenZNPC |
| » | Open source chat programOddelek: Programska oprema | 1244 (1159) | BigWhale |
| » | GAIM 2.0.0 prihaja (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Ostala programska oprema | 8404 (6831) | B-D_ |
| » | Chat program na MSN-omrežjuOddelek: Programska oprema | 1221 (1138) | 64202 |
| » | Google Instant Messenger?Oddelek: Novice / Omrežja / internet | 4218 (4218) | Jernej L |