» »

Pomoč pri odklepanju pipelinov na karti msi rx800se

Pomoč pri odklepanju pipelinov na karti msi rx800se

Volta ::

Vse prijazne uporabnike slo-techo-vega foruma bi prosil da mi nekaj pomagate! Imam namreč zgoraj omenjeno karto in bi rad odklenil 8 preostalih zaklenjenih pipelinov na tej karti.. Ker rame ma 2. 0ns in se da komot navit rami na 1000mhz, jedro pa na 520... Torej podobno kot x800xt... Samo pipelini so težava... Ne pozanm nobenega orofja ki bi to odklenilo... Rivatuner je za nvidie, omega sem probal pa ne gre... Če ma kdo še kaki predlog mi naj pove... Nisem pa ziher da se vse prav nastavo. Za 9800se-ja je blo lahko tu pa rabim pomoč...

Lp

:d hvala in vesele novoletne praznike želim vsem na tem forumu! :d

-
tole v malih oglasih?
  • zaklenil: GUFY ()

Engineer_SLO ::

kje pa piše da je pri se karticah to izvedljivo??

kolikor vem je to pri pro ki ima 12 cevovodov.... :\
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Boki_ ::

Looooooooooooooool
Prodajaš kao x800se@xt, pa niti ne veš kak pipeline odklenit, če se jih sploh da,.... jao kak bi ti js prpopal kaki naziv aka persona non grata...
I'm back

Slasher ::

Aja, in da se odklenit. Največ uspeha je zagotovljeno pri VIVO modelih. Odklepajo pa se KOT JE BILO ŽE POVEDANO z DNA ali OMEGA driverji. Ali pa lotanje.

Stampl ::

ROFLMAO:D :\ >:D

a se ne da sm saphirjeva ati x800pro VIVO verzija na xt spravt pa pipce odklent?

Boki_ ::

Odklenit se dajo sam nekateri stepingi. Največ pa naj bi jih blo res x800pro VIVO od sapphirea. Pa ta ma 1.6ns ram, tak da je večja možnost da se odklene na PE.
I'm back

Volta ::

Folk prodaja je bla za foro...Tisto ni moja karta ampak od enga kolega ki so mu je že odklenili...Tisto samo jaz kot posrednik prodajam...Njemu je en majster odklenu...Sam men pa neče povedat kak se...Nena mi z Omega- driverji...Ker sploh ne obstajajo taki a X800-modele..Ampak samo za 9800SE..In nižje...DNA tud ne delujejo...Lotat pa ne mislim...Če ve ker kak se dajo odklenit mi res naj pove...Kolega mi neče...Ker pol bi mel isto karto kot on...Sej vete kak je to...:D

Volta ::

Ja to je VIVO model..Pa rekli so mi, vsaj on kolega mi je reko da se da odklenit,,,NAvsezadnje pa itaq mama isti popolnoma isti karti,,,On je pač pes pa ne pove kak mu je to ratalo..ČE vi veste mi LP povejte... Vsaj keri model omega driverjev naj uporabim...Kero verzijo..Al pa DNA---

LP:D

Boki_ ::

Vsak izgovor je dobr če ga pravo tele pove...>:D
I'm back

AnWar ::

Dej se ze enkrat razjasni;(
[Asus ROG Strix SCAR III]

Volta ::

Nobeni driverji ki jih poznam nimajo Softmoda za RX800SE...Sem gledal nevem že kje..Oni prijatu mi pa neče povedat kaj je nardil..Sej slike še nisem vidu zatorej ne morem trditi da jo je resnično odklenil..Sem gledal nekje da je ta radeon že serijsko z 8 pipelini ampak ima vseh 6 vertexov vredu tako kot X800XT

LP>:D

--------------------------------
drzte se teme, za ostalo zs - P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

AtaStrumf ::

Kaj pa če ta kolega ni mogel odklenit in jo je tebi podturil >:D?!? Mal sumljivo mi je vse to skupaj.

Boki_ ::

Diši po zaklepu teme...
I'm back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero grafično na AGP

Oddelek: Kaj kupiti
81002 (784) kurjač
»

Ali se splača kaj nadgraditi sistem

Oddelek: Strojna oprema
241166 (787) mtosev
»

Imam Radeon 9800 pro, pa bi jo zamenjal pocasi..S katero?

Oddelek: Kaj kupiti
432173 (1274) gandolfini
»

OC radeon x850pro ... 12 -> 16 pipelines (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
854925 (3464) mtosev
»

MSI X800SE- Odklepanje 8 pipelinov... Pomoč Prosim!!!!!

Oddelek: Navijanje
191349 (951) Boki_

Več podobnih tem