» »

Mlacom po pošti.

Mlacom po pošti.

goranTNT ::

Zanima me kako na mlacomovi stran lahko kupuješ prek neta.
A slučajno klikneš na prodaja@mlacom.si in tm napišeš kaj rabš pa ti pošljejo?
Aja pa še to. A če kupm pr njih prek spleta a mam kakšno garancijo na to (RAM)?

MTB ::

Pošlješ naročilo, dobiš predračun, ga plačaš, faksiraš položnico (da ni potrebno čakati, da dobijo izpisek o plačilu iz banke) in dobiš naročeno blago po hitri pošti. Garancija je normalna.

RS

goranTNT ::

Jst ne moram nč faksirat, pa tud bančnega računa nimam
(mislm mam sam ni keša gor).
Tm pise da pošljejo po pošti pa plačaš ob prevzemu blaga!!

Kaj zdej?

MTB ::

Jaz sem plačal po predračunu. Plačaš pač kot navadno položnico. Sicer pa je najboljše, da pokličeš gor in vprašaš.

RS

Enzo77 ::

Jz sm dons en comp. narocu prek hitre poste. Rekli so da ga dobim v cetrtek, placam pa ob prevzemu blaga. No problem.8-)
With a license to gib :)

Nigga ::

pokličeš, naročiš oni pošljejo še isti dan in potem poštarju plačš in je stvar rešena
Too Drunk to Fuck

ABX ::

Kot pravi Dead Kennedy
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Cosmo ::

Kolk pa je kaj postnine za tako malo stvar kot je ram?

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Nigga ::

ker oni ne pošliljajo prek Pošte slovenije ampak prek kurirskih pošt je poštnina milsim da okrog 600sit
Too Drunk to Fuck

Enzo77 ::

Kolk racunajo na 1kg?
With a license to gib :)

Nigga ::

to po moje nima nič s težo veze. Oni prpeljejo s kombijem, te pa če si šibično škatlo naročil ali pa televizijo. cena je ista..
Too Drunk to Fuck

Enzo77 ::

Aha, sm enga poznam ko je 3k placau za rac. komponente. A mogoce zato, ker je blo vec paketov?
With a license to gib :)

Cosmo ::

Cena ne more bit ista ce pripeljejo sibicno skatlo al pa TV...cena se pomoje racuna glede na težo in prostornino pošiljke.

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Nigga ::

zadnjič sem dobil prek kurirske pošte neki cd pa je bila cena ista kot ko sem neki cdrom pri mlacomu naročil, pa je v teži vlka razlika, pa v prostornini tudi.. ne vem kak to računajo
Too Drunk to Fuck

Enzo77 ::

Tocno! Sem prejle mamo vprasu, ko dela v eni rac. firmi pa je cist ist rekla kot zzyzx
With a license to gib :)

bastadu ::

Verjetno imajo masovne razrede, na primer 0-1kg 500SIT, 1-5 1000SIT... nekaj takega (to je samo primer, vrednosti niso točne). Zdi se mi, da je odvisno tudi od volumna, sam nisem 100%.

goranTNT ::

Za RAM so mi rekl da bo poštnina prbližn 700SIT.

MTB ::

Jaz sem toliko plačal za grafično, procesor in matično, vsako v svoji škatli. Mislim da je ista cena neglede na velikost.

RS

Enzo77 ::

Potem je verjetno odvisno po kateri kurirski posti posljejo.
With a license to gib :)

Marjan ::

est že ne bom več po pošti naročal od Mlacoma!

Enkrat sem šel tja -kupil miško in GOrba, ker niso mel na zalogi so rekl, da mi bojo poslal če hočem (da ne bom še enX hodu). No, ko sem to dobil na dom je blo v totalno zmečkani - originalni embalaži. Od GOrba je bla celo tko zmečkana, da je bla prevodna pasta na spodni strani čist razmazana ;( !!!!!

Sej sem itak svojo gor dal, sam to ni način!!!!

ts ::

kaj pa če si 30km iz ljubljane? ti tisto s kombijem vozjo 30km daleč, pol ti morjo sigurno zaračunat 2 jurja

MadMax ::

1km al pa 100km: cena je ista.

Binji ::

Poglej na cenik, sej bos vidu. Majo cena do 1kg, 1-5, itd do mende 100kg kjer moras posebej doplacat.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

ABX ::

Pošiljajo preko door-to-door, zato pokličite njih za točne cene. Glede izkušnje pa je tako: Minimalna cena je 900sit z ddv (obala) meja pa je nekje okoli 1/3/5kg potem vsak kg več doplačaš neko malenkost.

Ravnajo pa zelo dobro z paketi z razliko od PTT Slo katera se obnaša kot da prevaža krompir.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Elton ::

Kje se dobi cenik?

ABX ::

call door-to-door
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

OldSkul ::

Ga ne rabiš mal predvidevi,saj jaz ga ne rabi saj sem vsaj že 10+ stvari naročil,tko da že vem kok je kdaj!

Elton ::

Tukaj najdete informativen cenik (Posta slovenije):
http://www.posta.si/slo/ps/cenik-np-EMS...

MAX34216 ::

;(
Mlacom je mal čuden, sem jim poslal naročilo po mailu za RAM, že pred dvema tednoma, pa ni nič

ABX ::

Itak po mailu ne odgovarja nobeden (sicer zelo žalostno).

Telefon v roke pa je.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL Carina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6116418 (366) Machete
»

Neprofesionalnost in nezanesljivost Door to Door (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
607821 (3525) slo81
»

Dostava prenosnika po pošti?

Oddelek: Kaj kupiti
434195 (3141) Loaded
»

Naročanje pri Mimovrste.domenca in pošiljanje z Yellogp 'hitro' pošto !!!

Oddelek: Loža
455697 (3434) dolegar

Koliko pri Mlacomu računajo za dostavo?

Oddelek: Kaj kupiti
141727 (1501) Matek

Več podobnih tem