» »

Težava z računalnikom oz. pravi misterij!

Težava z računalnikom oz. pravi misterij!

PALOMINO ::

Pozdravljeni,

Imam računalo ki vedno ko ga resetriram - recimo nalaganje gonilnikov za printer itd...ne postavi normalno v Windows, pride do pozdravnega ekrana kjer se bohoti veliki znak Windows XP, nato pa monitor javi da nima signala in se vse skupaj ponovno resetira, ko se sistem postavi se pokaže sporočilo o napaki da Windows niso bili pravilno bla bla...in potem lahko izbiram Safe Mode ali pa Start Windows Normally, danes sem začuda prišel normalno v MS Windows, nekaj tednov nazaj nisem mogel in sem bil primoran formatirati disk;((

Sistem ki ga imam:

plošča Gigabyte K8NS
AMD 64 3000+
512 RAM
grafična 6800
napajalnik 380W Antec
disk WD 160GB SATA

Se morda komu kaj sanja kaj za vraga je problem??

Hvala vsem!

@ljash ::

mislm da bi znala bit težava z drajverjem za grafično kartico.
Nekaj zelo podobnega se je pred kratkim začelo meni dogajat - ko sem prišel v Winse, je monitor javil, da ni več signala.
Težavo sem rešil tako, da sem odstranil gonilnik za grafično in ga potem ponovno naložil.

Poskusi in poročaj!

kanabis ::

Meni se je tako dogajalo v dveh primerih. Prvič sem imel problem z vstavljeno TV kartico, in se mi je vedno ob znaku windows (kjer začne nalagati driverje) vse skupaj resetiralo.

Problem z NO SIGNAL monitorja sem pa ime lz pokvarejno Titaniumn 4200 grafično. Če nisem imel driverjev sem normalno delal čim pa sem dal driverje pa se je začelo, ker so določeni deli bili v okvari. Najprej je prišlo v windose brez problema, potem se je začelo čim sem grafično malo "poteral" ali z kako igro ali z 3d markom, je kar naenkrat izginila slika z ekrana in se je resetiralo. KAsneje še v windose nisem mogel, ker se je restiralo že prej.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SSD Disk za Win10

Oddelek: Pomoč in nasveti
161258 (691) Han
»

radeon 9200 se

Oddelek: Pomoč in nasveti
6833 (773) blaz87
»

Težava s pc.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171211 (913) M323SBA
»

Rač se mi ne zažene.

Oddelek: Pomoč in nasveti
5916 (856) palma
»

DirectX9 in Radeon 8500LE

Oddelek: Pomoč in nasveti
131364 (1049) Yacksy

Več podobnih tem