» »

Opravičilo

«
1
2

humanoid ::

Se vidi, da narod nima kaj delat, ko ni več Suprnove in TB ;)

T0RN4D0 ::

MPAA še slo-techu dela štalo ;((
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

c3R4R ::

Dela pa hitr.. Nikol do zdej ni tko letel..:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Tilen ::

bil sem izkloplen ker sem bil del pozresne "funkcije" :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mavrik ::

Nove hrčke bo treba.
The truth is rarely pure and never simple.

Microsoft ::

Primoz, in od kje je tolko prometa?

Prosim, ne z hrcki, ker mi gre to prov na zvice!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Primoz ::

Microsoft ... od vas ;) Očitno bo treba zrihtat S-T da bo preživel nenadna povečanja prometa za 100% in ne samo za 50% kot do sedaj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tilen ::

kako si razlagas, da do necesa takega pride? 150% višek ? Od kod?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

sidd ::

kaj pa nebi šlo nekak bilokak nek bolš hardware nabavit da bi tole bolše laufalo v takih trenutkih? (pa ne me narobe razumet.... S-T- laufa ful hitro in lepo, da ne bo pomote)

Primoz ::

Nekako ni nihče nikoli računal, da se nam lahko v 10 minutah podvoji obisk. +50% še nekako dela.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

keber ::

Samo jaz imam lahko srečo, če pridem več kot enkrat na teden na forum. Sem zadnjič poslal vprašanje, pa po nekaj dneh še nisem mogel preveriti, če je odgovor. Kaj je s tem forumom? Se vleče že nekaj mesecev takole

AndrejS ::

Forum res včasih ful šteka, ga sploh ne naloži...

Primoz ::

S-T načeloma dela ;). Ko se vam to zgodi naslednjič pošljite IP in čas na primoz@slo-tech.com in skupaj bomo rešili težavo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Jernej L ::

ni kaj, laufa pa res 300x hitreje kot ponavadi!

Dami ::

Ja pa kaj pol če se naenkrat promet podvoji. A ko je pa normalen dela na 100% skoz al kaj? Če ja, pol je tu nekaj hudo narobe:D
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

minmax ::

dami: ni problema, doniraj nekaj denarja za nov dodaten strežnik. in ne bo nič več narobe.

Han ::

Slo-Tech deluje po polžje že kar lep čas, sploh pa forum - mi zraste brada, predno se kaj naloži. :| Mobisux se v primerjavi s ST nalaga naravnost bliskovito.

Primoz ::

Han ... glede na to da se večina strani naloži v času manj kot 2s (98%), dvomim da je tako hudo. Naslednjič ko se ti zgodi ... primoz@slo-tech.com; ip in čas.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

darkolord ::

sigurno je hardware kriv :D>:D

Microsoft ::

Jst pa morem rect, da ze kr neki cajta dela stvor zelo hitro. Nobenih blemov ni blo zadnje cajte.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Phoebus ::

Microsoft jah itak da dela hitro- vzemi iz avta vse sedeže zaden voznikovega, rezervno kolo, ......., predelaj ga tako da bo imel noter samo volan, pedalke, sedež od voznika in menjalno ročico...seveda da bo avto bolj letel, saj bo pol lažji.

Nikakor se mi ne zdi rešitev taka, da se oklesti sistem. Da je stran uspešna, ni dovolj, da ima veliko (ali pa enormno) količino obiska. Pomembno je, da spletno mesto živi, se vzdržuje,.... In brez marketinga, se bo ST ob še tako dobri volji v roku nekaj let sesedel sam vase. Žal je tako. Poglejte (kvalitetne) primere iz tujine- tam strani živijo in celo prinašajo dobiček, ne pa da se praktično vsak mesec govori o tem, kako je reč oklestena, da dela sprejemljivo hitro.

Tudi športnik je lahko vrhunski, ampak ne bo nič, če ne bo imel majice z reklamami ipd., ker ga mora nekdo vendarle sponzorirat ;)

Primoz ::

Phoebus: vsak mesec?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

BigWhale ::

Ja, zdaj deluje hitreje, ker smo pred kletko s hrcki postavili tri kanje in enega jastreba.

Hrcki sedaj ko zmesani laufajo, ker se jim zdi, da jim te ujede strezejo po zivljenju... Treba pa se izmeriti, kako to vpliva na njihovo presnovo, ce bodo kaj vec pojedli in ce bo treba preiti na hitrejse rotiranje izmen. Pa en hrcek si je v paniki zvil glezenj, ker je kanja pomolila kljun skozi resetke v kletki. Ta je sedaj na okrevanju in bo dober cez kake 14 dni za jutranjo izmeno, ko sistem ni tako obremenjen.

Hvala za razumevanje,
Beastmaster

;>

Tear_DR0P ::

OK lepo in prav, oklestl ste funkcije, dodal hrčke in kanje, tko da zdej mal hitrej dela. Sam še vedn pa niste nč povedal o izvoru povečanja prometa. How come, sej še ni počitnic in podobnih reči. A folk paniko zganja ker BT ne dela al kako je to, da je slo-tech obremenjen?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

MUC ::

A mamo kkšn PHP accelerator nameščen. Če ga ni, je tukej ena dobra open source varjanta : http://turck-mmcache.sourceforge.net/in...

Microsoft ::

Sorry BW, ampak s temle hrcki izpades kot en bedak.:\


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

Jaz sem zacel DDOSat server, da vidim kolk zdrzi ;>

... sej zato pa DDOSam, ker sem jezn! Pa ker sem leet... pa ker pwnam!

fRiK0 ::

hehe dobra :D
Hvala

LP Tadej

CCfly ::

Hrčki izvirajo iz mojega posta in so patentirani. Zatorej naziv bedaka lahko pripada samo meni. Vsem ki želijo podeljevati tak naslov pa priporočam teden oddiha v kakšnih mirnih toplicah.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Vikking ::

vzemi iz avta vse sedeže zaden voznikovega, rezervno kolo, ......., predelaj ga tako da bo imel noter samo volan, pedalke, sedež od voznika in menjalno ročico...seveda da bo avto bolj letel, saj bo pol lažji.

ja pol si se pa zbudu!

C_maniak ::

kaj pa misliš, da delajo z dirkalniki?

Kaboom ::

ja pa si ti vido kak leti rally avto? iz njega so zmetali vse te nepomembne stvari - zamisli si kak bi še letel če bi ven vrgli power steering, turbo, auto clutch pa to ... te še bi bla prava stvar

lahko doniram žagovino za kletko ali pa kakšne mini steroide za hrčke?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Slowenc ::

In kaj je krivo za današnji izpad?
Skiny gate.

ČIP 008 ::

moral bi vpašati kaj je krivo za letošnje izpade?

V-i-p ::

Še sreča, da za preveliko obremenjenost spet nisem bil obtožen jaz... En dan se zna zgoditi, da bom kriv, da sem poklal hrčke od s-t strežnika, potem bo šele hudič ;) :D :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

kinetik ::

Uh povečanje za 150%? Zgleda da je postalo ljudem dolg čas ko nimajo linije s torrenti zasedene.

Drugače pa bi daroval sam še zame nimam dovolj.;((
nic pametnega nimam za povedati

V-i-p ::

Tole ni mišljeno nesramno, ampak ok: kako za vraga pa pomagati in darovati, če se admini tega denarja otepajo? Naj mi nekdo prosim to razloži? Tudi sam bi za slo-tech prispeval pet ali deset tisočakov brez premišljanja, ampak plazil se pa res ne bom za nikomur...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

CCfly ::

Baje da ima zadeva birokratsko ročno zavoro imenovano pridobitna dejavnost. Skratka zaenkrat ne bo še nič iz tega.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

Coinbird ::

Akcijo bo treba naredit, zbrat nekaj denarja in nabavit potrebne krmilnike za hrčke :D

"Zvest obiskovalec Slo-techa"
Moja ideja, natisnite majce z lepim motivom in logotipom slo-techa (lahko tudi hrček, ki beži pred kanjo :) ) Lahko se izdelajo tri varjante motivov pa se pol glasuje, katrea gre v produkcijo.
Cena = cca. 1500 sit.
Kupec bi tudi dobil, eno simbolično zvezdico ali ikonico v forumu. Tako, da je stvar še bolj mamljiva za vse stalne uporabnike strani in foruma.

Jaz bi jo kupil.

LP
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

mazy ::

Ego Malfunction: meni se zdi to zelo dobra ideja. js bi majico kupil takoj.
če se iz tega kej izcimi, count me in.

Poldi112 ::

Jaz kupim 3, ce dobim avatarja :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

CaqKa ::

st nima avatarjev.

Elemen_T ::

In kaj bi vi trije, ki bi v zameno za eno slikico zapravil 5 jurjev imeli od tega?

Poldi112 ::

Avatarja :D
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

CaqKa ::

če pa st nima avatarjev.

Elemen_T ::

Kaj bi pa konkretno imel od tega avatarja?

DominusSLO ::

ideja z majčko je zanimiva---npr. kdor hoče sodelovati na forumu MORA kupiti majčko

Morda bi se zbralo za novega hrčka... problem pa bi bil pol z novimi userji, ki bi pač lažje prišli na druge forume.... je pa varianta da postane majčka obvezna po 3 mesecih uporabe.....
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

kihc ::

ja itak, potem pa svizec zavije čokolado v folijo ....
x

flipflop ::

Ah, obvezna|O
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preusmeritev starega spletnega mesta na novo

Oddelek: Izdelava spletišč
91441 (1216) Netrunner
»

Najdi.si - goljufija?

Oddelek: Omrežja in internet
113045 (1670) KoMar-
»

Slo-Tech server specifikacije?

Oddelek: Slo-Tech
252678 (2247) b
»

Bannerji?

Oddelek: Omrežja in internet
241784 (1512) Misak
»

Dvesto tisoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
605882 (5882) Sergio

Več podobnih tem