» »

Kater Celeron Kupit?

Kater Celeron Kupit?

Jst ::

Zanima me, ce ma kdo celeron 667 ali pa 700 in koliko se jih da OC?

sinko999 ::

Nobenega Durona kupi , je bolj hiter :
Kupi Celerona samo če ti en drži pištolo na glavo ali pa ne nameravaš kupiti nove matične plošče .

LP
Ni? ni ve?no !

yjj ::

Točno kupi D600@900+
Če pa imaš ploščo za Cel. postrezi po 566 ki je spričo oc in nizke cene najboljši med cel

Jst ::

A kdo ve kje bi se še dalo ta proc (566) kupit?

luni ::

v kaki računalniški trgovini?
Artificial Intelligentia

Jst ::

hm... ja v keri??? spraseval sem vsepovsod, pa ga nikjer vec nimajo!

BlackAdder ::

Luni, mislim da je to resen forum in da sem ne spadajo zajebantski odgovori, še posebej ne s strani Big Kahun.

Pa brez zamere.
BlackAdder stroke again!

Pepo ::

Ja, moj kolega ma Celeron 667 in sva z njim kar nekaj delala na OC. Slabo, sel je na FSB 75 Mhz, na 83 pa že dela napake, tako da ni za zdrzat. Faktor je pac 10 in je tudi plata prisla, zgleda do konca, tako da za OC zagotovo ni stvar, vredna nakupa. Ce ne bos navijal, pa tako ni vreden nakupa.

Pocakaj dva meseca na tiste, ki bodo tekli na 100 FSB. Je pa res, da clovek sploh ne ve, kaj bi s tem. Kako bomo te hudice navijali? Na 133 Mhz po mojem ne bodo niti slucajno sli, ker bodo verjetno zdejsnje proce le malo precistili in navili. Sploh mislim, da je obdobje Celeronov za resne ljudi verjetno koncano, ce ga misli INtel tako srati z njimi naprej

luni ::

BlackAdder ce je pa res :) V skoraj vsaki stacuni jih dobis (no, mogoce je res, da se ze pocasi phasajo ven, ampak so se vedno kr dosegljivi)...
Artificial Intelligentia

twosocks ::

Še eno vprašanje;
A je velka razlika med Celeronom OEM in BOX? V ceni je, kaj pa za OC? Kater je bolš?

thanx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se da celerona 667 MHz na 1GHz?

Oddelek: Navijanje
221379 (1057) TribesMan
»

Inno MX400 64Mb TV out

Oddelek: Navijanje
191382 (1155) Binji
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261825 (1374) V-i-p
»

dilema...

Oddelek: Kaj kupiti
141271 (1049) Shadowman-x
»

Alien-w, luni,

Oddelek: Navijanje
131420 (1216) BlackAdder

Več podobnih tem