» »

Mozilla Firebird 0.6!

Mozilla Firebird 0.6!

Mozillazine - Dolgo smo čakali in naposled tudi dočakali. Izšel je Mozilla Firebird 0.6 -- brskalnik, ki temelji na Mozillini kodni osnovi in bo od Mozille 1.5 naprej osrednji element tega programa. Prejšnja različica je izšla decembra, zato je spisek novosti resnično dolg. Najbolj opazna sprememba je nova privzeta tema, ki temelji na Qute. Pogovorno okno z nastavitvami je povsem prenovljeno in omogoča tudi preprosto brisanje zgodovine, piškotov ... Številnih izboljšav je bil deležen tudi upravitelj zaznamkov, nova različica pa je opremljena z orodjem, ki v primeru odkritja hrošča samodejno pošlje sporočilo razvijalcem (Quality Feedback Agent). Opombe k izdaji in Dolpoteg.

19 komentarjev

Roadkill ::

In je zakon. :)

krho ::

si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

JLP ::

Zgleda da majo na uni strani na serverju naštiman napačn MIME tip za to kar servirajo.
Live long and prosper!

Dr_M ::

z mozillo 1.4b tut ne dela...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

[BISI] ::

Sedaj tudi kaksen teden deluje normalno funkcija auto-complete, prej se je namrec sesuval neprestano. Odlicno.

root987 ::

Mljask, slastno! Se komu kaj sanja oz. predvideva kdaj bi lahko pričakovali Mozilla Firebird 1.0 skupaj z Thunderbirdom v skupnem paketu kot Mozilla 1.6 ali 1.5?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

matter ::

Skupej naj ne bi bila. Ampak vsak posebej. MozillaFirebird in posebej Thunderbird. Sicer pa rula, sploh če še kake uporabne Extensione gor daš. Rox.

Frgazor ::

Ja bo zakon, ko bom lahko nalozil certifikate, pa ko bodo tisti extensioni zaceli delat, ne da se bo zadeva ob vsakem reloadu sesula >:D

Roadkill ::

Na kerem planetu pa ti žviš?
En mesec sem "trunk" različico gonu pa se ni sesula _niti enkrat_ s tem, da imam naložene mouse gestures, tabzilla, prefbar, in še par manjših extensionov.
Imam tud orbit 3+1 skin in edina stvar, ki me moti je to, da se bookmark toolbar malse premakne ko kliknem na link.... vse ostalo dela perfektno.

Certifikatov pa ne uporablam, vem pa, da je fotr plačvou KLIK prek mozille 1.3...

matter ::

Glede certifikatoiv. Na izpitni strani od faksa imajo certificrano zadevo. In dela ko urca.

maki ::

pizda pa probajte z drugimi programil OPERA...NETSCAPE al kaj podobnega:D

root987 ::

matter: Hvala. No, verjetno bo verzija za dolpoteg v katerem bosta skupaj v paketu, čeprav ločena programa. Mislim ie extensioni...kaj naj rečemo kot da mozilla rulz.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Dr_M ::

pizda pa probajte z drugimi programil OPERA...NETSCAPE al kaj podobnega

netscape ma za osnovo mozillo 1.0.x...tok o tem.. opera je pa bl apn kot ne.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Frgazor ::

Roadkill: meni google bar in pa kiosk sesujeta firebirda 0.6, ko ga ponovno odprem. in mi je vseeno ce si ti en mesec prej gonil bicikel al pa kej drucga >:D . v mozilli 1.3 pa fino dela. tud certifikat za klik, ki ga tle ne morem nalozit.

tha_man ::

Kaj maš to zaene leve plug-ine Frgazor ;))

Jaz drgač uporabljam alpha različico od 0.6 (v bistvu kao 0.5+) že kakšen mesec, pa prav lepo dela. IE (oz. Crazy Browser ki sem ga mel prej) nisem že kar dolgo niti povohal.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Jeebs ::

Jst ostajam zvest Netscapeu. Sploh se mi več ne da različnih varijant browserjev preizkušat. Drgač imam še IE pa Opero gor.:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

root987 ::

A uporablja kdo Thunderbirda? Ta nightly različica ali kakor koli se že reče mi zgledala malo sumljivo glede stabilnosti.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Roadkill ::

Men se še ni sesu, a ga tudi nisem nevemkako mučil...

root987 ::

Hmm...Saj kaj preveč ga tako ali tako ne moreš mučiti...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN Slate Magazine: "Uporabite raje Firefox!"

Oddelek: Novice / Brskalniki
442786 (2786) MasterMind
»

Mozilla Firefox 0.8, Thunderbird 0.5, in prenovljen portal MozillaZine

Oddelek: Novice / Brskalniki
405619 (5619) MrStein
»

Poplava novosti iz Mozilla Foundation

Oddelek: Novice / Brskalniki
162578 (2578) poweroff
»

Mozilla 1.5 Alpha

Oddelek: Novice / Brskalniki
72334 (2334) ragnarock
»

Mozilla 1.4 Release Candidate 3 je izšel

Oddelek: Novice / Brskalniki
52252 (2252) mathjazz

Več podobnih tem