» »

XBox joypad

XBox joypad

Planet GeForce - Škoda, da sem slikico zadeve našel potem, ko sem objavil druge M$jeve novičke. No ja... Kakorkoli, na Planet GeForce so uspeli dobiti tudi precej jasno sliko XBoxovega joypada. Zadevica izgleda precej impresivno, poglejte samo vse krmilne ročke in barvaste (opa!) gumbke. Me prav zanima, če je tista zelena krogla na sredini celo uporabna ali je tam zaradi izvabljanja zavistnih vzdihov kolegov . Luštkana zadevica...

10 komentarjev

3L33T ::

Uh, sam slinl se bomo, dokler ga majhnimehki ne naredi še za pc. Če sploh kdaj. Mene pa zanima kako se tole kej drži. Lep je res sam gumbi so mal čud razmetan, pa še čudno majhne ročke ime. Pa en minijoestick ma levo zgoraj enega pa desno spodaj. Ne vem če bo šlo...

undefined ::

X-Box bo po mojem občutku kar v redu zadevca, če bo še cena taka kot je predvidena (okoli $300 USD), potem bo to vsekakor dobra naložba, če pomislimo, da že ena SAMA boljša grafična kartica danes stane toliko.

Izak ::

Meni se tudi zdi da je ta yostick malo predebel in tiste debele rocke...dvomim da bi se pr microsoftu na ta nacin zajebali

PaJo ::

Jaz se puscam presenetit in ce bo zadeva zares za 300$ pa bo vsebovala se DVD(ceprav po novih specifikacijah otet naj nebi vec) se bo stvar vsekakor spalcalo kupit. Mislim pa da ta pad nebi smel bit predebel, ker drugace bo res sux;(

andrej ::

vsaj joypad zgleda cool, ce ze enota ne. drugace pa izgled joypada niti ni tako pomemben - pomembno je kako se da spilat. Zal pa nimamo vsi enako velike roke, zato bodo mnenja deljena. Najboljse pa je da pocakamo se malo, pa da vidimo ce nas bo MS preseneto - v pozitivnem smislu seveda:D

undefined ::

Meni tudi enota zgleda v redu, ne vem zakaj vam vsem sux. [:]

msmiha ::

Nič nebi imel proti če bi začeli izdelovati takšne Joypade za PCje:D

noogy2noogy ::

Saj ne da navijam za MS, ampak 100% so naredili uporabno in kvalitetno zadevo... vsaj če sklepamo po kakšnem FF volanu ali palici.

Cena bo pa drugo...:O

Rott-von-weiler ::

fajn bi blo če boš lahko vse te igre za x-box špilal tudi na pc-ju tak ko lahko playstation igre špilaš na računalniku. Kar pa se tiče kontrolerja -- POLOMIJA---

bluehacker ::

A se ga bo dalo kupiti tudi v SLOVENIJI??:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB Charging Voltage/Current Detector Tester

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
51521 (1203) Jst
»

Microsoftov telefon za 20 evrov

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
3511382 (9190) matobeli
»

Pedrtošl (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8913624 (7352) Lion29
»

Primerjava!

Oddelek: Zvok in slika
171082 (903) kurilko
»

7vrxp 2.0 oc bios

Oddelek: Navijanje
9810 (669) Silence-r

Več podobnih tem