» »

Odprta ali zaprta?

Odprta ali zaprta?

Overclockers.com.au - Stranica ohišja - namreč. Na avstralskih navijalcih se je razplamtela dokaj zanimiva debata, ali je bolje uporabljati računalo z odprto ali zaprto stranico. Je važnejši brezprašni okoliš računala - ali bi raje imeli tistih nekaj stopinj hladnejši procesor? Ali zaprto ohišje dejansko pripomore k mešanju zraka? Klik! Še opozorilo - za gledanje foruma OC.AU morate biti prijavljeni, kar je neumno - a vam vseeno ne bo vzelo več kot 2 minuti vašega časa.

3 komentarji

Eric Cartman ::

huh debate nisem bral, pri svojem starem K6-II 300 pa lahko mirno potrdim, da mu bolj pase sneta stranica. Imam namrec mini tower in kljub vsem modifikacijam in ventilatorjem, sneta stranica opazno pripomore k hitrejsemu delovanju.

cahahopie ::

Mojemu 1,3Ghz Athonu pa še kako! Toda sem jo raje zaprl zaradi otročjega obnašanja mojega frenda (žnarenje z kulijem po drobovju mi ravno ne ugaja), pa tudi vretje ventilatorjev in fotrovo teženje, da to baje povzroča alergije na prah ipd. , raje zaprl.

ata ::

Pri mojem atloni XP 1600+ pa je bolše, če je zaprta, je za 2 stopinji nižja temparatura procesora kot če mam odprto stranico.

PS V stranici mam 120mm ventilator.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strešna okna - kontrola odprto/zaprto

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81815 (1299) IL_DIAVOLO
»

audio technica ath m50

Oddelek: Kaj kupiti
61627 (864) SloBiscuit
»

Spanje pri odprtem oknu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5510232 (8858) Jst
»

katero ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
383106 (2923) galu
»

Cisterna 1,25*1,25*3m zalita z vodo

Oddelek: Loža
101354 (1099) Go-ahead

Več podobnih tem