» »

Osnovne plošče s KT333 na kupu

Osnovne plošče s KT333 na kupu

Amdmb.com - Kljub pojavi čipovja KT400, ki je bil iz popljuvan iz vseh strani uglednih hardverskih revij, naš stari znanec KT333 še vedno ni za odmet. Na Amdmb.com so se potrudili in spisali temeljit test vseh mogočih KT333 osnovnih plošč, natančneje sedem plošč sedmih proizvajalcev. Kar prijetno branje za deževno sobotno dopoldne. Klik!

8 komentarjev

alesrosina ::

eh, sej zdej ne dezuje vec :D

Fury ::

sam je pa se zmer cist zamorjen dan...

alien-w ::

Abit rules all the way!

mojsterpeter ::

ta "test" je za en penis - na koncu objavi "zmagovalce", ki to niso; v ospredju bi morala biti MSI in EPOX - poleg tega to ni noben test, če spustiš plate skozi par benchmarkov to ne more biti merilo za odločanje...Alien: kako lahko poenostaviš zadevo na Abit rules?? - kot sem rekel testi kažejo drugačno sliko..
ill communication

Dr_M ::

:)) ABIT je LOL!!
Itak je MSI najhitrejsa, pa EPOX najbolsa plata za navijanje.use ostalo je smeh. :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mojsterpeter ::

Torej nisem edini ki je prebral test.. če temu lahko rečem test(?)Dr_M: se strinjam
ill communication

cekr ::

Tudi meni se je zdel rezultat na koncu malo čuden.
Sicer sem pa za MSI. Od vseh plošč, ki jih občasno uporabljam, imata MSI in ASUS najboljšo podporo.
O navijanju, me pa ne zanima. Važno je, da v osnovnih nastavitvah zadeva pelje tako kot je treba.

alien-w ::

Ne vem, sej nisem bral tega testa, pogledal sem samo "zmagovalce". "Abit rules" pa sem izrekel zaradi mojega mišljenja, ker sem imel že veliko plat, abit mi je pa še zmer najbolš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osnovne plošče do 30k SIT- izbiram med temi?

Oddelek: Kaj kupiti
131574 (983) Grimlord
»

Primerjava maticnih plosc

Oddelek: Kaj kupiti
81215 (926) schurda
»

Again :)

Oddelek: Kaj kupiti
231418 (1056) Moonman
»

Asus A7S333

Oddelek: Kaj kupiti
6922 (796) cekr

Več podobnih tem