» »

Nova anketa

Nova anketa

Slo-Tech - No, anketa nekako kaže, da nam bo uspelo pri predavanjih napolniti amfiteater (150 sedežev), kar je zavidnja vreden dosežek. Upam le, da boste prišli s svojimi računalniki že v soboto, saj se bodo igrice igrale že iz noči s sobote na nedeljo. Na idejo za današnjo anketo sem prišel včeraj ob dokončevanju testa Geforce4 Ti4400 (objavljen bo v kratkem). Kaj menite?

5 komentarjev

CaqKa ::

v glavnem se ljudje na forumu ne strijanjo najbolj z trenutnim stanjem ankete...

Marjan ::

Eh, te ankete so ble zmeri cudne. Moznih več odgovorov naenkrat, isti odgovori, le drugace zastavljeni,...

Klemenn ::

in kdaj bo tako zrihtano da bomo lahko glasovali le enkrat in nam ne bo venomer treba pritiskati gumba rezultati?

R0K ::

Tale anketa je res jako čudna.




Nevem v čem je razlika men odgovori 'nesmiselno' in 'dejanje norosti' ... dobra ideja - tu bi se dalo veliko komentirat ...




Naložba za prihodnosti. V mojem primeru ne, ker ne mislim ene in iste grafične kartice uporablja do izida DirectXa 10.




Pogojeno s finančnim stanje je pa spet čudno.




Pa še šiš-kebap manjka no!! :O


viper ::

jaz pa sem mnenja da je to nalozba za prihodnost. sam sem si jo kupil. pa se video-in imam pri njej (kupu sem msi-jevo) in garavno zdele poskusam priklopt. kartica sama dela odlicno in je tudi zelo zmogljiva. je pa res, da ce ne bi rabil video -in, je ne bi kupil.... PS dal sem zanjo 98.000 sit, gainwardova, ki tudi to omogoca pa je nekoliko drazja. pa ne mi omenjat ATI-jeve all in wonderja, ker mi ATI ne disi - milo receno.

lp

PS a ma kdo kako idejo kako priklopt video in na tv tuner al pa VCR .... ker nimam lih uspeha ... :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa

Oddelek: Loža
5983 (730) bXbird
»

Barcamp dogodki v okolici Slovenije

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
83845 (2562) CaqKa
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
372424 (2424) frenk
»

Mobitelova anketa

Oddelek: Loža
261477 (1228) ABX

Več podobnih tem