» »

Anketa

Anketa

Slo-Tech - Kupovanje DX8-združljive 70.000 vredne grafične je:
dejanje norosti 39% (430)
pogojeno z mojim fin. stanjem 25% (276)
nesmiselno 24% (261)
naložba v prihodnost 7% (78)
dobra ideja 6% (61)
Skupaj glasov: 1106

6 komentarjev

Dr_M ::

no sej 70k se ni tok grozno, kej vec pa vsekakor je.no pa ce das tok usake 2-3 leta za graficno ni pene. :)
Zadn cajt da gre moja riva tnt2 ultra v zasluzeni pocitek. 8-)

Doc ::

AAAAAAAAAAAAAAA¨!!!!!!!!!ž

70.000 tolarjev vredno kartico je nesmiselno, 130.000 pa ni ne ??????????

Kaj date 70.000 to je še srednji razred !!! TO sploh ni najdražja kartica so ŠE ENKRAT DRAŽJE

Sedaj jaz izpadem idijot oni ko pa dajejo sto in več za isto kartico z samo višjo frekvenco so pa carji. Marš !;(( ;((

Pa polno jih je k kupujejo Ti4600 pa 4400 pa jim rečeš da ven prde 4200 za 40 do 80.000 manj, pa pravjo ja jaz sem boljšo kartico dobil 8-O 8-O

XsenO ::

BTW pri novi anketi manjka ena opcija ŠIŠ-KEBAP, kje je šiš kebap hočemo ga nazaj;(( >:D
1 + 1 = 1

CaqKa ::

ne prav nič ga nočema.. šiš kebapa namreč
se pa strinjam z Docom.. čeprav bi rekel da NOBENA grafična za igračarske namene NE BI smela imeti večje cene kot je 40ksit... a ste zmešani da daš za grafično več denarjo kot pa za cpu?! jaz vas prav ne razumem, nvidia tak nateguje da je kr hudo.. naslednja serija geforce bo ziher pri 150ksit za kartico... in to se bo po vsej verjetnosti še višalo do nezavesti

OZZY ::

Upajmo, da bojo prišle res cenejše in hitre kartice (Xabre, Creativ,...). Če bo tudi hitrost dobra bo Nvidia tud mogla znižat cene. otem pa še oni in spet tako naprej....:))
Go with the flow.

CaqKa ::

na vsak način xabre in drugih kartic nebojo dali pri enaki zmoglkjivosti za 20ksit cenej... mogoče kakih 5ksit...tako da lahko kr pozabite na kakšno nižanje cen grafičnim v prihodnosti