» »

HP in problemi z LaserJet-i

HP in problemi z LaserJet-i

The inquirer - Hewlett Packard je opozoril uporabnike LaserJet tiskalnikov, da le-ti s staranjem začnejo povzročati težave. Da lastnike ne bo takoj prijela panika naj povem, da se ta problem ne odraža v kvaliteti tiskanja, niti v samem delovanju tiskalnika. Nekatere LaserJet-e (problematični utegnejo biti 6L, 1100, 3100 in 3150) na "starost" doleti t.i. "multifeed" sindrom, ki ga prepoznamo po tem, da tiskalnik vase potegne več kot en list papirja. Rešitev? Nekakšna ploščica(Customer Replaceable Separation Pad Kit), ki jo vstavimo v tiskalnik. Ker je HP ugledno podjetje in ker jim ni vseeno za svoje kupce, dobite ploščico zastonj. Vsi uporaniki LaserJet-ov 6L, 1100, 3100 in 3150, ki imate probleme z "multifeed-om" kliknite sem.

3 komentarji

Ribicija ::

Vse kakor dobra poteza. Močno pa sem jezen ker sem hotel naročiti zadevo pa vidim da Slovenije ni na izbiro (BIH, CRO, Albania so). ;((
HP jih bo slišal!

ALiEN ::

Hi!

Uhhh....Končno....Imam HP 6L in imam že nakj časa s temi rečmi težave. Hja samo Slovenije ni v izbirni listu ;((...SUX BIG TIME!

Kdo ve kje to dobiti pri nas??

Lp, ALiEN

slycer ::

Zatežite HP-ju. Če so se potrudili s takimi malenkosti, bodo gotovo dali tudi Slovenijo na njihov "veliki seznam"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starejsi HP LaserJeti in Windows 7 = no go

Oddelek: Pomoč in nasveti
92967 (2464) dbokal
»

Kateri laserski tiskalnik????

Oddelek: Kaj kupiti
151846 (1537) dolenska
»

Kater printserver?

Oddelek: Kaj kupiti
71357 (1290) cryptozaver
»

Primerjava DeskJet in LaserJet tiskalnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
132935 (2808) Yohan del Sud
»

printer - out of paper

Oddelek: Pomoč in nasveti
91240 (1075) AlienGT

Več podobnih tem