» »

Seagate Barracuda ATA V 120GB

Seagate Barracuda ATA V 120GB

Explosive Labs - Seagateove Barracude ATA V slovijo kot eni najtišjih diskov sploh, brez da bi bili počasnejši od konkurence. Kako se obnese nova, 120-gigabajtna izvedenka, ki vas olajša za 185 zelencev, so preverili v Eksplozivnem Laboratoriju. Disk so pretestirali po dolgem in po čez, kaj pa so ugotovili, si preberite sami!

6 komentarjev

luni ::

vsekakor bolj priporocam branje testa na storagereview

http://www.storagereview.com/welcome.pl...
Artificial Intelligentia

tha_man ::

Povprečna hitrost, ampak celo tišje od štirke? 8-O (tako pravijo na storagereview) To pomeni da je popolnoma neslišna zadeva, ker že štirke praktično ni nič slišat. Zakon! :))

Ampak jaz bom počakal na Serial ATA verzijo z 8 mega cachea >:D Itak mam 40G več kot dovolj prostora še kar za nekaj časa.

(c) 1982 Sinclair Research Ltd

mile ::

Men tud 150 GB ni dost

undefined ::

Po povprečju vseh testov se IBM in Western Digital dosti bolj obneseta, razen pri testu šuma, seveda.

nodes ::

A mene navjo. Sem se enkrat založu z 256Mb moduli po 6KSit, zdaj si jih lahko vtaknem še sam... >:D

monster-x ::

dpbra zadevca. jst ga mam IBM 45 GB pa ga mam razdeljenga na dve particiji pa mi je skor premal 20 GB ena particija. drgač pa mi IBM dela čist normalno. tale seagate je pa dobra zadeva, pa je zlo tih:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z zagonom računalnika po kloniranju diskov

Oddelek: Pomoč in nasveti
474922 (3928) gruntfürmich
»

Acronis True Image WD Edition

Oddelek: Pomoč in nasveti
152127 (1713) MIHAc27
»

RAID1, bistvena vprasanja

Oddelek: Strojna oprema
293537 (2296) element
»

Raid

Oddelek: Strojna oprema
193790 (3528) ender
»

RAID kartica

Oddelek: Strojna oprema
71358 (1210) Mr.B

Več podobnih tem