» »

vesela palica

vesela palica

badboy ::

zanima me ker jostick ali pa game pad ali kar koli naj si nabavim za splosno igranje od quakota do letalskij simulacij, need for sppeed, formula, ipd... ???

pa ce kdo ve kako se rece enmu gamepadu ki se mu desna stran premika posamezno na kroglicnem lezaju al whatewer;) in za kaj je tist uporabn ?
info@badboy.bihosting.com

luni ::

jaz ti bom podal svoje mnenje, ker sem ravno v predprejsnji stevilki testiral tono teh drkalic za PC Gamer...

palice in gamepada ne zdruzuj skupaj, saj sta namenjena igranju razlicnih iger... od palic se ti najbolj izplaca kupiti Logitech Wingmana (brez forcefeedbacka), glede gejmpadov pa se odloci sam, ker so ful razlicni po obcutku med igranjem... meni so vsec bolj trdi (recimo Logitechov), drugi pa imajo raje bolj mehke (kaksen Gravisov Exterminator)... tisti sukajoce se cudo od Microsofta pa pozabi, ker je neuporabno
Artificial Intelligentia

ziga7 ::

luni: pr veseli palici si najbru mislil Logitech Wingman DIGITAL 3D? ker osnovna verzija (torej obicna, ki si jo omenil) sploh nima tretje osi in je zato neprimerna za igranje letalskih simulacij (razen ce te to ne moti:>)...

omenjeno palico (digital 3d) ugodno prodam (ne igram vec letalskih simulacij). ce si zainteresiran kr mejli
Lp Nejc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri joystick za letalne simulacije

Oddelek: Kaj kupiti
111294 (1039) urban99
»

Kateri Joystick??? Pomoč!!

Oddelek: Kaj kupiti
182796 (2518) frikihamster
»

Igralna palica za Flight simulator

Oddelek: Kaj kupiti
182292 (2017) destiny
»

Nakup joysticka - izbira

Oddelek: Kaj kupiti
241693 (1483) Monster
»

joystick in game z letali

Oddelek: Kaj kupiti
162791 (2574) pelican

Več podobnih tem