» »

Vam je vroče?

Vam je vroče?

Slo-Tech - Poletni dnevi so prišli, vaš računalnik pa ustvari preveliko toplote. Kaj narediti, da mu bo lepo in udobno, če se omejimo samo na ventilacijo? Tole, čeprav je mentalno zdravje osebka po nekajdnevnem poslušanju hrupa vprašljivo [:D].

16 komentarjev

Thanatos ::

komentar O JEBEMTI je na mestu 8-O

Reso ::

Na žalost sem to že videl... Pa ne samo 1x;)
Hmmm ampak zadevšna pa najbrž šumi mal več kot Volcano7 :)

tha_man ::

O nečem takšnem jaz že dlje časa razmišljam >:D Seveda bi se tale ventilator vrtel ustrezno počasi da ne bi bil prehrupen, vse ostale vente bi pa najbrž lahko kar ugasnil :))
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Predator ::

mami a si mogoče videla kam je odletel moj računalnik >:D

Ziga Dolhar ::

Prekleto preseravanje, vam rečem.

Naj mu bo lepo hladno, medtem ko se jaz tukej topim? To se ne bo zgodil, dokler jaz ne bom imel klime na zicu!!!

Filo ::

..stara je stara novica...ampak je na mestu, da te zrajca, da bi si klimo ubodu....sicer pa tole pomoje še sobo shladi ne samo rac....

...???zakaj pa si folk kr klime ne vgradi v rac??...he he:D

chuck ::

Meni je ohišje všeč. Se dobi pri nas ali v Avstriji? Ali je "custom made"...
Če bi lahko dobil tako majhno klimo, bi si jo takoj vgradil v PC.

Tic ::

..to je staro že leto in pol!!
Sicer je pa danes en na mircu to pejstov in je samo skopirano... Tko da si zaslugo za to novico ukradel nekomu... :| [:\]
persona civitas ;>

paper ::

tic: na kakem MIRCU je kdo kaj pejstal? Preprican sem da je mirc le program in na program redkokdo kaj pejsta.



pa btw, kaj te boli kurac ce je on 'novico ukradel'. Novica ni bla avtorsko zascitena in zato ne otresite znova in znova prekleti mulci kaj je staro in kaj je kdo 'ukradel'. ko da koga to briga.



JohnyB ::

...sam res zdej k je tko vroče bi blo fajn imet en takle propelor not v kišti,da bi mojga AMD-ja mal pohladil :D
Apple iMac

stromar ::

Nekaj takega sem tudi jaz že razmišljal8-O . Najbolje je da date ventilator od hladilnika za vodo pri avtu (od jugota, 101-ke in podobnih) in naredite ustrezen usmernik 5V-9V. Na 12V je malo preglasen>:D

Justy ::

Kaj pa takile venti, sploh ce so na 230~V prkloplen, kolk to kej magnetnega polja ustvar........ pomoje se kak disk pa se kej ne pocuti najboljs v tej blizini....... domnevam..... ?

Caboose ::

hah a vam povem nekaj? Tole novico v kateri ni bilo samo to ohišje sem posredoval jaz. Hihi kak sem ponosen.:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Jeebs ::

Hehe, če tole inštaliraš na spodnjo stran, maš pa spet neki novga. Flying abakus. :D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

stromar ::

Ne se bat magnetnega polja saj v večji razdalji ne škodi. Npr pc speaker sploh ni magnetno zaščiten in je (vsaj pri meni) 15 cm od diska.

Tic ::

paper: jest sm to pejtou na vse kanale kjer sem bil gor:
#slo-comp
#slo-tech
#dar-team
#joker

:P ;((
persona civitas ;>