» »

Računalo v tipkalu

Računalo v tipkalu

Digital Silence - Če bi stvarca le imela boljšo grafično kartico (in ne virge-style onboard), bi tole lahko postal idealen abak za lanpartye, ki so zadnje čase tudi v Sloveniji vse bolj razširjeni. Govorim vam o temle:

Tipkalo med drugim vsebuje Intelov Pentium III procesor (866 MHz - 1 GHz) oz. Celerona (700 - 850 MHz), 64 MB pomnilnika, mrežno inu zvočno kartuljo, 20 GB diskovja, modem ter video izhode. Klik!

21 komentarjev

GaPe ::

Tole hudo zgleda, sam ni pa dobr za tiste ki radi po tipkovnici nažigajo. >:D

darh ::

back to C64 ( jest ga mam se kr doma.. kasete rulajo ;) )

anyway.. novica sploh ni vec novica, saj je stara kake 5 dni ze... or smthin...

Avenger ::

Eem... a mi lahko en prosim našteje nekaj razlogov (ok, enega, da bo lažje :D) zakaj bi si tako frikasto tipkovnico celo kupili? Kako je pa z nadgradnjami? Nekaj mi pravi, da standardne plate, diski, grafične, zvočne, mrežne in ostale kartice nekako ne pašejo noter brez prepričevanja z ustrezno velikim kladivom... In nekaj istega mi pravi, da če bi se že nadgrajevalo, bi obubožali... >:D

Zakaj ne bi raje kar laptopa vbodel, ki ima zraven še monitor pa baterije?

Elemen_T ::

xbite: Dobro je vedeti. Če ne prej pa pol.

Avenger: Če imaš kesh je vse možno 8-)

tha_man ::

Tale zadeva pa hudo spominja na kako Amigo... šmrk... zdej sem pa nostalgičen postal


luni ::

virage-style graficna? :))

||_^_|| ::

mislm da si bom v kratkem vzel čas in prklopu mojga C64. Tole me je tolk spomnl nanga da me nebi mogl bol.

BigFoot ::

luni> občutek mam da je LordNinja mislil na stare S3jeve Virge

webblod ::

Tudi moja prva misel je bila : Amiga 1200 :D

Pa v omaro, pa nostalgično gledanje pa brisanje prahu, pa... ;) Še pomnite tovariši?

Sicer pa je tista amiga imela OS na eni disketi, 16 bitni zvok, pa še kaj bi lahko naštevali (da igric ne omenjam), pri toliko in toliko RAM in toliko in toliko taktnem srčku... >:D

V muziki vlada trend priredb starih komadov, morda tudi tukaj pride na vrsto... 8-)

Vucko ::

koga spominja tole na amigo 1200?
bla je svetovna..

webblod ::

VPRAŠANJE NA MESTU:

Se je kdaj komu Amiga sesula????

:D>:D8-)

jetam ::

Avenger sedaj si pa predstavljaj da vodiš veliko podjetje in moraš za 100 tajnic kupit PC. Tole je ziher ena najboljših domislic za take stvari. Zavzame malo prostora efekt je pa enak kot pri standardnem PCju. Ne na takšne in podobne zadeve gledat samo iz stališča OCjanja ampak predvsem iz praktičnega in ekonomskega.

tha_man ::

To bi si jaz nabavil, potem pa amiga emulator laufal gor. Back to he roots :D

Se pa amiga res praktično ni sesuvala (samo tu in tam v kaki slabo napisani igri). Dvomim da je tale PC podedoval to lastnost... Pa še ventilator vidim odzadej... baah :P

LojzePek ::

Full zanimiva stvar, sploh če je dražja od notebookov.

Tr0n ::

V casu 286 sem imel Schneider racunalnik, ki je zgledal zelo podobno. Tipkovnica, ob strani pa disketni pogon.

Avenger ::

Jetam: jasno, da je ta zadeva primerna za uporabo v (majhnih) pisarnah in za kak podoben specialen namen, vendar pa je bilo moje vprašanje, ali je lahko ta tipkalica primerna za Slehernika. Po mojem gotovo ne. In to z tako z ekonomskega kot praktičnega stališča.

divac ::

Mislm, da bi se stirnju z Xbite-om. Tole je le precej mocnejsi C64.

*enigmo* ::

ma to je samo modna muha
pa tud hlajenja tukaj sploh ne more bit pravega8-)

Ziga Dolhar ::

virge-style:uporabljam to frazo za oznacevanje vseh on-board, 3D grafikulj tipa trident, s3 virge, intel 740 al kolk je že, nforce..... zadnji je hec :)

BigFoot ::

prvič: kako naj folk ve kaj ti misliš s tem svojim 'virge-styleom'


drugič: beseda je virge, in ne virage got si zapisal v novici

miranpozar ::

Uf, kar streslo me je ob spominu na Amigo! Zadeva je še vedno zakon.
Sesuvala se resda ni, a če dobro pomislite, se morda spomenete sporočila "guru meditation"? ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
11682 (626) hojnikb
»

Dejanska lestvica Super Pi 1M (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
15336387 (25516) pablic
»

Kateri PIII bi mi dal najboljse performanse?

Oddelek: Navijanje
161867 (1380) iro
»

Gigabyte geforce 6600GT 128MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
11967 (818) dejansan
»

GF 6600 500/900???

Oddelek: Kaj kupiti
411391 (883) billy

Več podobnih tem