» »

C++ grafika

C++ grafika

Monster ::

Kere grafične knjižice so NAJBOLJŠE in najbolj dokumentrirane pa dajte še linke.. please

pa upoštevajte da morajo bit ZELO dobro razložene..:))
Ka zaboga...

NoUse4AName ::

jah MSjev direct3d in OpenGL. Za opengl mas knjig ko smetja pa NeHe tutoriali. Direct3d 8 je tudi zelo dober samo ker je precej nov ni kaj dosti literature, je samo 1 knjiga in se ta baje ni nevem kak dobra, mas pa tutoriale na NeXe

Senitel ::

Knjig o samih API-jih se ne izplača kupovat, ker so zelo hitro zastarele... Pomagaj si z Internetom ;).

NoUse4AName ::

jst pa mam raje da se ucim iz knjig, ker so tutoriali ponavadi napol razlozeni. Knjigo o direct3d 8 sem ravnokar dobil domov(12tednov cakanja!!) je kr dobra.

^cyer3d ::

zraven DirectXa dobis tut docs manual, drugac pa skoc po free whitepaperse na nvidin in ati-in homepage

Monster ::

ja no stvar je taka da so mi tele opengl pa dx zlo zajebane pri directX sm prišu do tega da sem napravo incializiral in narisu trikontik glede tega kak se pa drugi objekti rišejo ni glih oziroma SPLOh NI razloženo pa še tiste k**** matrice ne kužim čist nič z meshes še pa nisem probu ker ne vem v kerem programu jih delaš....

dejte mi še kej o tem:D
Ka zaboga...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[C++] Povezave

Oddelek: Programiranje
3860380 (4757) Karlos
»

Valve izdal SteamOS in predstavil prototip Steam Machine in Steam Controller

Oddelek: Novice / Konzole
4415305 (10311) Testman42
»

Kaj potrebuješ za igro?

Oddelek: Programiranje
151266 (1036) cyer^3d
»

3D Engine

Oddelek: Programiranje
291812 (1412) helidium
»

OpenGL v asmju?

Oddelek: Programiranje
141892 (1719) ^cyer3d

Več podobnih tem