» »

Grand Theft Auto prepovedan v...

Grand Theft Auto prepovedan v...

Short News - Avstraliji, ne Ameriki/Nemčiji. Tamkajšne oblasti so GTA3 označile kot primerno le za starejše od 17 let. Kakorkoli - prirejeno različico (hehe, regija 6 ) bodo na trg plasirali januarja 2002, vsi legalni lastniki nelegalne igre pa morajo svoj izvod vrniti. Na novico nas je opozoril Miha Filej - Hvala!

12 komentarjev

R0K ::

kdo pa je tako neumen da bo igro vrnil ?!? tako osebo bi res rad spoznal....itaq pa ti nic ne morjo ker se lohk se vedno izgovoris da jo je fotr kupo (ce si str manj kt 17)

Marjan ::

Vprasanje je ce takih novic ne sprozi podjetje samo!!!?

Ker pol je ziher prodaja vecja!

>:D

Marjan ::

Shit!

Jest sem komenteru eno drugo novico, ne te!

Ta BUG je ze zlo dolg! Kdaj boste popravl?

Popravlat se pa tud vec ne da al pa brisat! Vcasih je vsaj to bila opcija!?

mojsterpeter ::

ja to je pa res en k*rac - kje je opcija POPRAVI

bf4ed ::

To igro (tak način igranja) čakam že od kar sem slišal za računalnik.Kak v pravem življenju ideš v avto vse zgaziš potem pa še greš ven pa pokoleš vse kaj vidiš s puško!!!
Samo jebem jim jaz ta glupi PS2 kje je PC verzija.Nisem videl da bi bila kje!Če je ne bo >:D>:D>:Dbom jih tožil!!

JurijTurnsek ::

če je špil prepovedan, je sigurno dobr!!! jeah

||_^_|| ::

PC verzija pride vn aprila 2002 se mi zdi.
komi čakam!

Boeing ::

valjda
prepovedat kakšen bolj "on the edge" špil je moderno... gremo prepovedat 2 leti staro kvako... to bi se režal, da bi se kaj takega zgodilo !

undefined ::

ROK, saj mladoletnik itak ne bo najebal, ampak bodo starši, če je že enkrat tako strogo.

undefined ::

Aja, drugač je pa špil beda od bede, IMHO.

BC3 ::

zakon špil!

msmiha ::

Bolj že skoraj ne bi mogli pretiravat. Mislim, kdo bo pa špil vrnil? Kaj bo dobo denar nazaj? Idon't think so