» »

Ati Radeon 8500 All in Wonder

Ati Radeon 8500 All in Wonder

Tom's Hardware - Kanadsko podjetje Ati je pred približno dvema mesecema predstavilo svojega novega aduta, Radeon 8500, ki temelji na čipu R200. Tako kot pri skoraj vsaki kartici doslej, je Ati tudi tukaj izdal All in Wonder verzijo. All in Wonder inačice kartic se ponašajo z vgrajenim TV-tunerjem ter ViVo modulom, ki omogoča TV izhod in TV vhod. Prva stvar, ki pade - vsaj meni - v oči, je frekvenca jedra, ki znaša 230 MHz in frekvenca pomnilnika - 190 MHz (380 DDR). Ati to znižanje frekvenc opravičuje z nižjo ceno kartice, kar posledično pomeni bolj privlačen nakup. Kljub temu, da so frekvence znižane, pa kartica za svojim hitrejšim bratom zaostaja "samo" za 15 %, kar jo postavi na nivo Geforcea 3 Ti 200. Klik!

3 komentarji

AntiC ::

Zakj se mi spet zdi da ponavljate za nami.
;((
--------
www.icevulcano.com

Mate ::

Za tole novico glede Radeona 8500. Zate, niti ne vem iz kje si. Sem pa to novico jest napisal cist sam in nisem na noben drug site gledu, razen na Tom's Hardware, kjer sem test prebral in naredu kratek povzetek. Tko da ta novica zagotovo ni od nikjer prepisana.

AntiC ::

sm iz "klikn tukile", sori, sam zato sm mislu k se velik vasih novic pojav en dan za nami pa se iste so zato sm mislu... MEJ SE8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolk je tole vredno

Oddelek: Kaj kupiti
191317 (1317) Daliborg
»

Graficna z TV tunerjem

Oddelek: Kaj kupiti
101309 (1026) Jan987
»

Potrebujem pomoč pri nakupu grafične kartice!

Oddelek: Kaj kupiti
221619 (1220) Senitel
»

All in Wonder 9800 Pro

Oddelek: Novice / Grafične kartice
192627 (2627) MrX
»

Daljinec za računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142263 (2067) jerry2000

Več podobnih tem