» »

Nova anketa!

Nova anketa!

Slo-Tech -
Kaj vam je na Slo-Techu najbolj všeč?
forum;52%
(268)
Novice;31%
(161)
članki;7%
(37)
uporabniki Slo-Techa;6%
(30)
drugo.4%
(21)
Skupaj glasov: 517
Zanimivo je, da so novice in forum tako blizu skupaj po številu odgovorov, pričakoval sem namreč več navdušencev nad forumom. Novo anketo je tokrat predlagal Vlado, a smo jo malce popravili, da bo bolj reprezentativna.

9 komentarjev

Marjan ::

Res zanimivo. Jaz sem pričakoval pa več fan-ov novic. Me pa veseli, da folk rad bere forum.

A bi dali še anketo "Kateri oddelek (oz. skupina oddelkov) vam je najbolj všeč?"

:\ :)

Tomi ::

Jaz osebno sem pričakoval več foruma in manj novic. Vendar mi je končni efekt prav všeč.
metrodusa.blogspot.com

SkyNet ::

Glede na to da so novice na prvi strani, in forum ne...me rezultat ne preseneča :D
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

Tomi ::

Vseeno, veliko ljudi novice samo preleti. Poznam ljudi, ki sem jim ne da niti brati. V forum gredo pa po lastni iniciativi.
metrodusa.blogspot.com

Dr_M ::

jest pa VEDNO najprej novice pregledam, potem grem na forum :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

km- ::

jst tudi najprej vse novice preberem ucasih se zgodi da kaksne ne preberem ker me ne interesira.. potem pa na forum, in tko vec kot 5x na dan :P

Binji ::

glede nove ankete: jst najprej pogledam na internetu kjru se splaca kupt glede na ceno/zmogljivost, pol prasam se malo okoli in pol komej kupm. Kaj pol jst dam?:|
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

alien-w ::

torej pogledas po netu. Ampak ko pogledas po netu se odlocis za razmerje zmogljivost/cena. Torej bo zmogljivost/cena prava zate.

Nekateri pogledajo po netu pa pol vseen uzamejo "najbolso" firmo ali pa najcenejse. Skratka, katera je glavna stvar, po kateri izbereš nekaj je to.

Tomi ::

Po moje še vedno cena/zmogljivost.
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Pravila za objavo anket

Oddelek: Šola
2325377 (25058) oemdzi
»

Naredite uslugo studentki in studentu

Oddelek: Šola
142440 (1282) Anketa_sola
»

Seminarska naloga:"Strah pred smrtjo!"

Oddelek: Loža
202979 (2328) Pyr0Beast
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695356 (3836) Alexius Heristalski
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
282439 (2439) Filo

Več podobnih tem