» »

Seminarska naloga:"Strah pred smrtjo!"

Seminarska naloga:"Strah pred smrtjo!"

vesn@ ::

Pozdravljeni!
Sem dijakinja Gimnazije Ravne na Koroškem. Zaradi pomoči pri izdelavi seminarske naloge pri predmetu psihologija, se obračam na vas, geeke:D . Posebej računam na razpravljalce "Zakaj naj bi bila reinkernacija tolažba?" v oddelku Loža, ki jo je izpostavil Fizikalko.
Seminarska naloga bo razdeljena na teoretični in podatkovno podprti del s podatki iz ankete. Sama anketa vam ne bo vzela veliko vašega časa, zato vas prosim, da kliknete na anketo in jo izpolnite. Večina odgovorov na anketna vprašanja zahteva samo izbiro in klik na ustrezno potrditveno polje. Slednja polja so obvezna in so označena z zvezdico. Tista, kjer lahko kaj dopišete, opredelite, osvetlite, mi pomagate z vašimi predlogi, vašimi videnji.., pa so neobvezna polja in jih izpolnite le če to želite.
Vnaprej se vam zahvaljujem za vašo pomoč. V primeru, da bi vas zanimali statistični podatki iz ankete me lahko konec meseca aprila kontaktirate na mail. Anketa bo na spletni strani aktivna do 10.04.2008.
LP, vesn@

@nny ::

Vesna, pohvale za anketo! Samo namesto tristopenjske lestvice bi bila boljša petstopenjska. Drugače zelo v redu sestavljeno in zanimiva tema.

bluefish ::

Rešeno.

OZZY ::

enako
Go with the flow.

Saladin ::

Done.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

7h3_1 ::

done
se pa strinjam da bi bla mogoče bolša 5stopenjska lestivca

vesn@ ::

Pozdravljeni!

Hvala za vaša mnenja. Dejansko sem vesela, da vam je tematika zanimiva in da je anketa dobra. Vaših pripomb pa žal več ne morem upoštevati, se pa strinjam z vami, glede petstopenjske lestvice.
Anketo je rešilo že kar nekaj forumašev:)). Posredovala sem jo destim forumom, do sedaj je odgovorilo že 63 uporabnikov.
Hvala vam in lepo preživite preostanek nedeljskega popoldneva.
LP, vesn@

Shegevara ::

rešeno. Veliko uspehov

Johanson ::

Izpolnil anketo :)

stalker ::

Izpolnil!

molotov ::

Izpolnil.

Ah smrt sux, upam da bo res prišlo do uploada, kdaj kmalu :D

opeter ::

Izpolnjeno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

slon ::

Izpolnjena.
Pa čim bolj miselno pozitivni rezultati.
lp
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

gzibret ::

rešil...

Vesna, objavi rezultate v tejle temi, ko bodo.
Vse je za neki dobr!

vesn@ ::

Pozdravljeni!
Vsem, ki ste do sedaj izpolnili anketo se vam iskreno zahvaljujem. Odziv je res ogromen, saj je ankico izpolnilo že 234 forumašev iz 10-tih forumov :)). Takšen odziv res nisem pričakovala. Hvala še enkrat vsem, ki ste se potrudili.
Gzibret, zbrane in ovrednotene podatke, nekje do konca meseca aprila, bom seveda objavila na spletnih straneh, kjer sem zaprosila za anketo.

LP, vesn@

gzibret ::

Spomni nas še tule, ker bomo do takrat pozabili ;)
Vse je za neki dobr!

El Nino ::

Rešeno. Zanimiva tema.

vesn@ ::

Lepo pozdravljeni!

Zahvaljujem se vam iz srca, da ste mi pomagali pri anketi. Na vaši spletni strani je bila tema o smrti ugodno sprejeta, veliko vas je mnenja, da je zanimiva. To menim tudi sama, zato sem se tematike tudi lotila. Ko bodo obdelani statistični podatki jih bom predstavila na forumu.
Anketa je bila na forumih zelo odzivna. Imam vzorec anketirancev, ki presega število 300, kar za izdelavo seminarske naloge povsem zadostuje. Oziroma je krepko presežen (poudarjam, da ne pišem mag. ali doktorske naloge, temveč seminarsko nalogo za srednjo šolo). Zaradi tega dejstva bo anketa na razpolago samo še danes do poznih večernih ur in ne do 10.04.2008, kot je bilo prvotno zamišljeno.
Z najlepšimi željami in ugodnega ter varnega vetra vam želim pri vašem surfanju po netu še v bodoče.

Hvala vsem in srečno, vesn@

T0RN4D0 ::

Hee, just in time potem :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

ripmork ::

enako, pravkar izpolnil:)

Pyr0Beast ::

Jop. Zna bit še zanimivo >:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa za vse, ki ste že kdaj kupili rabljen avto ...

Oddelek: Na cesti
202078 (798) perogasilec
»

Kratka anketa (5 min)

Oddelek: Šola
183488 (2648) Machete
»

Anketa za psihologijo

Oddelek: Šola
71203 (989) IceBit
»

Anketa - Sledenje na spletu

Oddelek: Šola
10875 (745) Pyr0Beast
»

* Projekt FDV - Igranje online rač. iger

Oddelek: Šola
101121 (978) NeOman

Več podobnih tem