» »

Vem, da danes bo srečen dan...

1
2
»

G[e]c ::

Z eno besedo TO MI DELI :D

OldSkul ::

Yes,yes in še enkrat yes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

iration ::

Borchi: jest bi bil tud bolj vesel z 512/256, zato grem pa na komfortnega... ma jebesh una dva jurja (5 perov manj na mesec:D )
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

benzoo ::

me zanima kaksen overbooking (prerezervacija) je pri tem na dslamih. pomoje 12:1 :D ni vse zlato kar se sveti. kar je resnicno podarjenega je "le" fixni IP. se en trik je tu, ce se odlocis za fixni IP ti ostane le en IP, torej nic vec moznosti povezovanja dveh neodvisnih masin z dvema sicer dinamicnima IPjema (npr prek huba/switcha). Torej tu pride v igro spet kak softwer ip translator (sux) ali nabava adsl routerja (dodatni cekini, po moznisti iz siol adsl trgovine). :D konec koncev pa, tudi jaz se veselim z vami! 8-)

MEDENA ::

TO MI DELAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAR dobimo vsi 1.9 avtomatsko 1024kb/s ?

Kdaj pa 2048kb/s ?

Moram poslati prošnjo ?

City ::

Gledano malo drugače; vsi, ki so do sedaj uporabljali ADSL jih je Siol oz. telekom nategoval z neizkorišanjem povezave...in bi jih še, če nebi prišla volja na sceno!! .Jest bi se pritožil.

Seveda ne pozabimo na AMIS se mi zdi da pri njih že teče 1024 kbps samo nisem pa 100%.

tejo ::

Ti zih nimaš adsl, k take ven mečeš. Uporabniki adsl zdej od veselja do stropa skačemo :D

City ::

Nimam ADSL-a imam pač kabel, pa ne govorim da je zato ADSL slabši, nasprotno, hočem samo povedati da bi bilo pošteno, če bi telekom začel s to ponudbo takoj, vendar to je tako kot naprimer z windowsi (govorim o produktu ne o kvaliteti, da se ne bo kdo preveč pametnega delal). Zakaj toliko verzij, zato da poberejo več denarja winME so čisto brez veze prehod iz NT na 2000 enako že par let nazaj bi lahko naredili eno "orenk" verzijo, samo na žalost potem nebi bilo toliko denarja.

Isto je z ADSL-on...štekaš? Samo tuki ne morejo nabiti ceno ne vem koliko ker nebi bilo učinka po malem pa lahko!! ;)

Drugače pa hura za to prepozno potezo.

goba ::

Tole kar pravi 'benzoo' tudi mene malce skrbi :s

Ce bi meu en staticen IP in en dinamicn IP :] MMMmmmm!

kockish ::

City: No ja... prehod iz NT na 2000 ni ravno brezveze... Sploh ce primerjas prehod iz 2000 na XP...

Drugace sem pa vesel, da lahko enkrat tolko recemo SiOLu hvala.

City ::

Ne bomo o win-ih; 2000 je narejena na bazi NT, zakaj nebi mogel biti NT upgrade in zakaj v 5 letih 5 verzij win-ov.

2000 je cool samo drugače je samo vmesna postaja med NT in Longhorni tako kot XP. Longhorn se je in se dela skoraj vzporedno z XP-ji. ZAKAJ???? $$$$$$$ je pa odgovor.

Dami ::

Ja itak gre sam za dnar. Nobeno podjetje ni tak butasto (na našo škodo) da bi dalo vse od sebe in karseda zadovoljilo folk. Če bi blo to pol nebi intel pa amd po 100mhz (66 če gledamo amd) procov ven metala. Tako si je tudi siol pustu rezervo. Pač hoče bit vedno korak pred konkurenco.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Jux ::

Upam da bo telemach uvedu isto varianto.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

BigFoot ::

hehe, dons sem poslal faks na siol, tko da ce bo sreca mi bo v ponedeljek al pa torek ze vleklo z 2048kbit/s :D:D
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Airskull ::

Day is getting better!
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

aky ::

Ali bodo s statičnim IP odpravili tudi disconnect na 24h?

Jaz mislim, da bodo, saj ta funkcija pri statičnem IP več nima pomena...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbira paketa ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
121090 (911) andper
»

Novi ADSL paketi - uradni thread

Oddelek: Omrežja in internet
253556 (1877) Gandalfar

se hitrejsi ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
766408 (4423) Gandalfar
»

Vem, da danes bo srečen dan... (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
655253 (5253) Dami
»

SIOL ADSL 1024/128 (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
514488 (3113) Hux

Več podobnih tem