» »

RUNE friki, javite se!

RUNE friki, javite se!

Nightmage ::

Peesda folk, kaj se dogaja z vami. Noben ni slisu za Rune? Dejmo folk, sigurno je se koga navdusila ta igra.

Nardimo en orng klan, ce mate cas/hardware da bi spilal po nemskih serverjih. Ce pa ne, pa vsaj da vem, da obstaja se kdo, ki igra Rune.
>:D

luni ::

mene je demo ful navdusil samo zal nimam cele igre... kako pa poteka ta multiplayer zadeva? kooperativno al pa deathmatch s sekirami pa meci pa to? :)
Artificial Intelligentia

Phil ::

Ja ful je dobra. A jo je kdo že obrnu?

LP

hanuman ::

jazst sem na zacetku full zapel za igro pol me je pa mal minjilo k je skuz gljih.
Quake or be Quaked

ABX ::

Jaz ga imam v predalu, ker se mi ne da ga probat.|O

Nightmage ::

Ja, Rune je relativno easy za vse UT in Quake frike na easy in medium stopnji. Na hard pa se stvari zakomplicirajo. Jaz sem Rune obrnil na easy in na medium stopnji, res je da se stvari ponavljajo, ampak glavno je , da zgodba teče (zgodba je res dobro izdelana) in da se dogajajo "pizdarije" s strani bogov ;).

Kar se pa multiplayerja tice, je pa takole, najboljsi so HONOR matchi (izenacena orozja, no powerups). Drugace pa lahko igras deathmatch mode, cooperative , team , capture the torch itd itd... V glavnem pogresam samo en dober slovenski server, fino je pa tudi ce imas vsaj PII 450 /128mb rama hostat privat igre s 4 igralci (2 na 2 teamsko). Ko boste to skusili bo NORO!
Multiplayer pri Rune tako kratkomalo rula.

Luni: Ako zelis posedovati Rune, ti ga lahko presnamem za pavsalno ceno 1 cdja :) Poklici me na GSM 040 293 532 ako hoces.;)
-------Eppur si muove!-------

sleby ::

Ja men ful seka .. bi ga ze obrnu 10x sam je kurc k mi na sredini nekje stekne .. ne mors naprej sploh :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RUNE Rural optika na vašem naslovu (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Omrežja in internet
1116210526 (2197) starfotr
»

Rune II [Ragnarok]

Oddelek: Igre
373338 (994) oo7
»

Hitman 5: Absolution (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12016553 (11743) eatinggrin
»

Arcania: Gothic 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25837395 (30287) Izi
»

Najbolj priljubljena [ NEW] igra ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
574139 (3330) McWolf

Več podobnih tem