» »

Kakšen format

Kakšen format

tec ::

Zanima me s katerim programom bi lahko videl vsebino tega dat.fajla
ČđňôđĹĂmÓĹĺĹÓĂÉmmŐ@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
@@ăóđňÁĂÉÄČ@@@@đöřöńđń@ĆÁÁđđńńňńńňđ÷óůőöńůđńÉŐđđđđđđđđđđđđđđńđőÄňÂÂńřńĆĂĆňÂóöđńóđđń@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@đđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđ@đőůń÷đńőńđ÷Äđđđóó÷ůřđÄđđđđÄÄ@@@@@@@@@@đăđńđůĆĆĆĆńđđđđőůń÷đÄđňő÷đóó÷ůřđńńÄřůđđđđňđđđđđđđđ÷ňôőđđóđđôöň÷ńňđđđđđ
đńđůđÄÄÄđđđđđđđđň÷ňđđńőđňóőÄńđńřöđóňđÄđđđóÄđđóöůÂ÷ňÄĂŮňőôđöřöńđń@Ć×Őđđńńňńńňđ÷óůőöńůđńđâđńóđđđđđđđ\\\\\\\\\\\\\\\ř÷öů^aőöńůđń@@@@@@^ađňőđđňő÷ńőđđóó÷ůř÷ö^aâăÁŐŃĹ@ŐÁ@ŮÁ‰äŐäz@`âÉă@ńńůňőđKöő^aŮÁé×ÖÓK@âăÁŐŃĹz@@@@@âÉă@řđ÷ôůKóő^{Äđđ÷öđđňř^aâăÁŐŃĹ@ŐÁ@ŮÁ‰äŐäz@`âÉă
@ńńůňőđKöő^aŮÁé×ÖÓK@âăÁŐŃĹz@@@@@âÉă@řđ÷ôůKóő^{‰äňÄđ÷ĆňÄóăóđňÁĂÉÄČ@@@@đöřöńđń@ĆâŐđđńńňńńňđřđđőöńůđňŐŐđđđđđđđđđđđđđđńđőÄňÂÂńřńĆĂĆňÂóöđńóđđń@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@đđđđđđđđđđđđđđđđđđđđđ@đőůń÷đńőńđ÷Äđđđóó÷ůřđÄđđđđÄÄ@@@@@@@@@@đăđńđůĆĆĆĆńđđđđő
to dobim,če odprem z Wordpad.
Hvala
L.p
tec
  • spremenilo: tec ()

TheHijacker ::

Tole mi je pa sumljivo podobno kitajski ali japonski abecedi. Mogoče veš, če je fajl binaren?
http://www.google.si

tec ::

journal.dat tako se imenuje fajl,ne vem pa če je v binarni obliki.V glavnem gor naj bi bila števila.Aj agoraj ni kompletna vsebina fajla
L.p
tec

TheHijacker ::

Če pogledaš končnico izgleda kot da je binarna. DAT končnice ponavadi uporabljajo igre v katerih so pač shranjeni podatki. DAT končnica je pa lahko tudi VideoCD. Poskusi jo preimenovati v .mpg in jo zaženi. Mogoče ti bo media player začel igrati. Za kaj točno potrebuješ ta fajl? A je iz kakšnega programa? Lahko da te file tipiziran(ala pascal) in zaščiten(kakšna baza). Sorry več pa ne vem.
http://www.google.si

Huey P ::

Hey!

Mene pa zanima naslednje;
V Tony Hawk´s Pro Skater 2 so mi ene pesmi zelo všeč in, ker se mi ne da downloadati2 me zanima kako bi lahko tiste pesmi (ki so .DAT datoteke) spremenil v meni poljubno obliko (recimo mp3)?

Hvala vnaprej!

..::DOOM III: The Legacy::..

tec ::

Ja možno,da je zadeva zaščitena,ker sem probal ze spreminjat pa ne dobim prauo vsebino.In gor ni glazba ampak številke.
L.p
tec


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil Si.asistent

Oddelek: Mobilne tehnologije
485656 (4489) Vanadium
»

Password lock notebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
152104 (1520) boogie_xlr
»

UNDELATE - prosim za pomoč! NUJNO!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51030 (927) Jolando
»

Monitor_igre_problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
8934 (845) tec
»

Quake3 +Banshee ne dela

Oddelek: Igre
131023 (912) _Mortal_

Več podobnih tem