» »

Problem z Fly Video 98FM W2K

Problem z Fly Video 98FM W2K

rabbit_zek ::

Ko vstavim kartico noter v računalnik mi vse vredu inptalira.. inštaliram software v5.96... >:D vse vredu<<< Zaženem TV pa mi javi da je prišlo do neke napake v programu ;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((
Probal sem že ven vzet kartico in na navo zagnati računalnik nato vse namestil na novo ista pizda ;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((
THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--

Borci ::

Zakaj pa ne poskusiš z novejšim driverjem.
Dobiš ga tule.

joze ::

instaliraj si driverje za win2k, mislim da verzija 10,3.Se najbolje pa bo da si instaliras borgtv, ki prikaze dosti lepso sliko kot original program.

krucymucy ::

Ja z originalnimi tud men isto dela!!
Z novejsimi pa je kul:D

rabbit_zek ::

Ma toti fly video se mi zdi totalni kurac dobil sem ga tako fotru sem rekel , da mi naj kupa za rojstni dan pekača on pa meni toti kurac saj ne rečem da je slab čeprav bi lahko bil vsaj stereo, da bi silahko vsaj muzike ali vidoe spote snemal ampak ne še mono mi je prinesel ! poleg 4 Tv-jev , ki jih imamo pri hiši je še ena, ki se zdaj nabira prah na njej !!!!! hvala za pomoč ampak sem se odločil da tale kartica ne bo več v mojem računalniku!;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(;(
THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--

krucymucy ::

Pa snemi nanizanke, filme.... dol! sej ti ne smeta v kisti!!

rabbit_zek ::

Pa kaj bi ti rad, johhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ej !)=(#$)=#%(=#?(%=)()=%/"$)%&/($")&%/()#"$#/$)#/")($=/#")=$/#")(/"#$()/$)#(=/$#()="$/"#()= Mrzim vse kar je v zvezi z računalnikom!
;(;(;(;(;(;(;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((;((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
THE MORE I STUDY, THE MORE I KNOW!
THE MORE I KNOW, THE MORE I FORGET!
THE MORE I FORGET, THE LESS I KNOW!
                 SO WHY STUDY???
                --:[ Rabbit-zek ]:--


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ps3 ultra slim 500 gb + Cobra ODE

Oddelek: Konzole
213492 (2709) Gandalfar
»

5.1 Genius SW-HF5.1 6000

Oddelek: Zvok in slika
114271 (3788) Skyman
»

Pregrevanje ATI Radeon HD5770

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
122082 (1936) Xserces
»

Prekinjanje povezave

Oddelek: Pomoč in nasveti
6787 (721) planetparty
»

WinFast TV2000XP Deluxe...problem z zvokom

Oddelek: Zvok in slika
71564 (1444) frenk

Več podobnih tem