» »

Nasvet glede ventilatorjev

Nasvet glede ventilatorjev

Pat_MaGroin ::

Oj!

Ze dolgo nazaj sem se odlocil, da bom v osisje, ki je zelo majhno, namontiral vente. Najprej sem se po nasvetu odlocil za 2 12x12 venta. To sem tudi nabavil. Zdej sm ugotovil, da mi zgornji vent nic kaj prida ne koristi, saj je sirina med napajalnikov in drugo steno ohisja le okoli 7cm. Torej mi dobrsen del venta piha na napajalnik (vent je cca 5mm nad napajalnikom). Ni bolje, da dam namesto tega venta 2 8x8 venta?
lp
Aja, duron 700@900 50 stopinj/idle. Brez vseh modifikacij

SkIDiver ::

Pob zdej pa resno. Najprej povej kako ohišje sploh maš. Če maš mini tower to je uno čist mjhno(pravš da je mjhno) bjž hitr v trgovino pa nabav vsaj midi tower. Tako temperaturo kukr maš ti ma moja soseda pa ma mini tower. Ji skoz govorim naj grejo v trgovino pa kupjo tako k mam jz pa prav ah sj bo. No ko bo začelo crkvat bojo še kako kupval novo ohišje. Aja jz mam pa midi tower pa je čist zadovoljivo za enkrat. Je pa na muč klimatizirano>:D

krucymucy ::

Dej ti kup samo enga 80mm pa ga dej zadaj!
Pol pa v stranico na isto visino kokr mas proc nared luknjo pa dej 120mm enga pa pac spredaj!
Poglej kam piha iz napajalnika in vente pac obrni tko, da bo priblizno enako zraka prislo notr in ga tud slo ven!

Pat_MaGroin ::

Mam midi tower. Je majhno, ampak bo. Odprtina za vente je pa okol 8x17 cm. Torej bi sla lih 2 8x8cm venta not. Na spodnji stranici bi pa en 12x12cm vent. 8x8 tamocna od sunona, spodi pa krenga:>
lp

SkIDiver ::

Hudo to. Moj midi zgleda kr velik. Mislm da okol 55 cm. Placa za vente je pa tut dost. Vsaj pr men.

Pat_MaGroin ::

Mal sm gledu po kisti. mam se samo 1 prost konektor za strom. Ostale 3 so pobral disk, cdrom in cdrw. Kok naj navezen zdej 3 vente?:)lp

Simko ::

ehm....tisti vent na vrhu bi jaz raje obrnil, da bi zrak ven vlekel....ne, pa da not piha....

Mitja 34 ::

Nabavi 8x8 vente ker tak ko maš zaj nima smisla.
Pa še novo ohišje(poglej malo v štajerski oglasnik ,tam majo rabljene za 1,5 k)

Koci ::

poglej v Conradu, tam maš vse mogoče ventilatorje, vseh možnih velikosti in moči.
Panta rei!!

element ::

Koci, to ni res, pa še drago je ko svinja! Eni španski venti 120x120 = 4000sit! Da jih bes opali. ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura cpu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382953 (1725) rejven
»

Poceni modificiranje kište

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161491 (1092) iskra
»

Katero ohišje?

Oddelek: Kaj kupiti
19805 (693) boštjan
»

Modifikacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261865 (1467) kuglvinkl
»

Modifikacije pa kr ne pomagajo ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10994 (822) element

Več podobnih tem