» »

Kuhan vinček = Brule

Kuhan vinček = Brule

Mr_Globus ::

Čas za tople napitke je že tu. Odloču sem se da bom letos namesto pivičke pozimi brule srkal. Vem da rabiš vino (:)) ) cuker klinčke in cimet. Probelm je samo kolko česa. Bi gdo zapual "skrivni" recept? :D

BTW: Nice belina 8-)
  • spremenilo: Mr_Globus ()

Elemen_T ::

Stvar okusa.

Moj recept:
(primer)

1L (belega, kvalitetnega) vina, 0.30l vode, polovico zavitka klinčkov in polovico zavitka cimeta (jasno ne v prahu) - mercator scena + sladkor, ki ga doziraš po okusu - še sam nevem koliko ga dam noter.
Najbolje, da imaš vse potrebne sestavine poleg in sproti dodajaš tisto kar manjka. Sicer pa - klinčkov in cimeta praktično ni nikoli preveč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Bob Rock ::

jaz dam se sadje zraven...

Sycroft ::

glede na to da ga je treba kuhat ni treba da je zelo kvalitetno vino, pa vedno moras kuhati z pokrovko (da ne uide cesa prevec :D ) . jaz ga delam v razmerju 1:1 je pa seveda vse odvisno od okusa. malo preizkusaj. aja, se splaca dat tudi kaksno rezino ali dve limone v lonec ko se kuha.

lp

Mr_Globus ::

A vodo se da tut noter? kako pa to?

Sycroft ::

hja, da je bolj pitno. ni pa nujno, bi te pa rad videl kaksen obraz bi sestavil ko bi pil samo vino pogreto:) pomoje da ni najboljsega okusa. vendar pa se nisem preizkusil.

TylerDurden ::

študentska varianta:

1l belega za 315 sit
3 dl vode
10 velikih a ne zvrhanih žlic sladkorja
ščep klinčkov

cimeta ne maramo.press
Let\'s make some soap ...

SkIDiver ::

Moja študentska vrjanta;

5 litrov vina - iz domačega vinograda:D
1 liter vode
cimet po okusu
klinčki po okusu
sladkor po okusu
0,5 dcl ruma - za aromo


Seveda v teh mrzlih zimskih dneh kuhamo tudi medičko oz medeno žganje. Tud sam iz domačih pridelkov. Ni bolšga>:D

Tic ::

Katero rdeče vino je primerno za to delat? Vem, da načeloma dobiš belo, vendar imam pri kolegu 30L rdečega, pa je treba izpraznit posodo, da se ne pokvari.

Mislm, da je tam cviček, kar ni glih fajn, a? :\
persona civitas ;>

Yohan del Sud ::

Več, vode pa cukra pa bo. :D

Pa več cimeta, klinčkov, origana, popra, šipka... :\
www.strancar.com

Mr_Globus ::

Uspelo =) Refošk lkinčki cimet in limone NJAMI :D

ping ::

Namesto vode - sadni čaj. Preizkušeno in odlično.

perci ::

Joj, ne cvička - to še za stran zlit ni dobr.

R0K ::

Ne mi govorit za cviček!

Defenitivno najboljši vin za pit na kaki fešti, veselici! Piten in dober :-)

Drugače pa rdeče vino probaj Terana. Je drag, ampak nenormalno dober! Boljši kot reforšk. Moreš pa dat zraven malo več vode, kot pri belem :-). Recimo da je tukaj lih prov 1:1, pri belem pa 2:1 (vino, voda).

Glede belega, pa damo mi podobno kot večian tu gor, le da pač pol litra voda na liter vina, klinčke/cuker po okusu na koncu pa še vedno nekaj močnega. Kakšen rum, medico, ... zelo paše, ker majo močno aromo.

dejc2 ::

Najbolš da kupeš kar eno vrečko v kateri je vse že zdrobljeno(klinčki,cimet,..), pa dodaš mal cukra, pa mešaš par min in to je to. Vode rajš nč ne dodajaj, ker pol zgubi moč :)

Lp Dejč
http://www.potovalka.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kuhano vino

Oddelek: Loža
102794 (684) Zajec123
»

Refošk - razlika med kakovostnim in vrhunskim vinom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10914031 (11131) gruntfürmich
»

Kuhano vino :)

Oddelek: Loža
5823 (605) francek1
»

Jetamova mala šola kuhanja

Oddelek: Loža
314736 (3825) Mercier
»

Kakšno kavo najraje srebate?

Oddelek: Loža
343144 (2624) JurijTurnsek

Več podobnih tem