» »

Kje se da kupit pocen v Grazu?

Kje se da kupit pocen v Grazu?

Dissection ::

Zdravo!
Mene zanima kje se, da kupit pocen računalniško opremo v Grazu... a se splača? Ču sem za metro...kakšna je kaj ponudba tam? A bojo kakšne predbožične akcije v avstriji? Zanima me predvsem graf.k, plata, televizija, procesor itd.. Če ve kdo za kakšno dobro trgovino, al pa akcijo nj pove prosm.
lp

mchaber ::

peluga
.

Vantage ::

in birg

rene100 ::

tu maš http://www.peluga.at/ pa si poglej tu je najceneje v Grazu!!!8-) Pa še tu maš http://www.birg.at/ tu pa ni tak pocen:D :D
Athlon2400+2200Mhz,1024RamDDR400Mhz,AbitNF7-S,Radeon9800Pro,19˝SyncMaster959NF

kandec ::

kje v grazu pa je peluga?

2tiLen ::

Center... poglej na njihovo stran, maš tam zemljevid...

LP
Tilen

Jeronimo ::

Zanimajo me dve stvari.

Ali se da pri Pelugi v Gradcu zadeve naročiti po mailu in jih prideš iskat kot se dogovoriš? Kajti veliko artiklov imajo samo na Dunaju .......

Malo sem pogledal tudi kaj imajo - zaenkrat nimajo matičnih plošč za AMD-je na Nforce4 čipovju (PCI-E), nimajo GF 6600 GT ..... kako je z dobavljivostjo stvari katere niso na spisku?

LP
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jeronimo ()

DMX ::

Peluga je aus. Robe nimajo več na zalogi, prodajalci so fukjeni ko mine. Ta trgovina je zakon ---- WWW.EXACOMP.AT. Pa še bližje je kot Peluga. Ne rabiš se vozit v center pa to. Skratka na tej strani najdete vse nadaljne informacije.

boštjan ::

Jeronimo,kaj če bi pisal na mail od peluge za podroben info.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

DjTonic ::

Ali se da pri Pelugi v Gradcu zadeve naročiti po mailu in jih prideš iskat kot se dogovoriš? Kajti veliko artiklov imajo samo na Dunaju .......

Ponavadi na maile ne odgovarjajo prav radi, včasih traja tudi po par dni. Tudi po telefonu ne sprejemajo rezervacij, možne pa so preko Online Shopa.

Še Copy iz pelugine strani.

Es werden keine telefonischen Bestellungen angenommen.
Bestellungen und Reservierungen bitte über den OnlineShop. Bitte nicht per Email.

Jeronimo ::

Boštjan: Dobra ideja. ..... Vendar je DjTonic že napisal kako je s tem.;(

Kupil bi 2 identična sistema ....... po cenah sodeč je nakup v Avstriji mnogo bolj smoteren. Samo pri AMD 64 3200+ prišparaš 10.000 SIT.


Hmmmmmm dilema ... dilema .....
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

griren ::

Mediamarkt, Cosmos, Conrad...Akcije imajo vse leto. Na splenih straneh ni vseh izdelkov, ki jih prodajajo zato je bolje obiskat vse tri trgovine.

www.mediamarkt.at (za Graz glej pod Seiersberg)
www.cosmos.at
www.conrad.at

urosh ::

geronimo da še ti jam malo svetujem

Sam kupujem preko online shopa v avstriji in sicer zadevo naročim "per nachname" (po povzetju) na eno pošto v avstriji - ki ti je najbližje. Plačaš 10€ (odvisno od teže) poštnine pa te pride ceneje, kot pa vinjeta + bencin + čas. In sicer sem do sedaj nakupil v tej trgovini robe že za preko 10k€, pa nobenkrat nobenih problemov. Pa še ko mi je šla plata, sem jo v petek soplal nazaj, naslednji petek pa sem že mel novo - naši ne vem, če bi tak hitro rešili. Večino robe imajo na zalogi, cene so med najnižjimi po celotni avstriji, kar pa ni na zalogi pa dobavijo v par dneh. Z njimi se da vse zmenit, tak da ni problemov. Če koga kaj zanima, naj mi javi na mejl ali na PM.

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje je ta peluga v grazu

Oddelek: Loža
174529 (2786) -ziga-
»

peluga.at

Oddelek: Kaj kupiti
72941 (2540) Leks
»

Avstrija, Graz ali okolice

Oddelek: Kaj kupiti
153923 (3082) VASkO
»

Radeon 9800pro od Sapphire ali od PowerColor???

Oddelek: Kaj kupiti
492116 (1370) jastreb
»

Cene strojne opreme v Sloveniji sedaj in v EU

Oddelek: Loža
325725 (4670) Caligula

Več podobnih tem