» »

modem dostop problemi

modem dostop problemi

Erazer ::

Najbrž že kje piše, ampak.....
Kolega je kupil nov računalnik z AMD64 konfiguracijo in xp sp2 sistemom(nameščen v trgovini).
Problem je z povezavo na net, skoraj vsakič ko se hoče povezat na net (butn.net), mu javi takšno ali drugačno napako. Če mu pa poveže pa ne dela (strani noče odpirat, pošte noče povezat). Občasno pa celo deluje normalno:)) .
Ok jaz mislim, da je kriv SP2 al pa gonilniki(piše, da je kao Intel modem v nadzorni plošči) za Mercury modem.
Namreč jaz sem imel podobne težave(arnes, butn.net tudi doma, ko sem Sp2 namestil.

Ideje majstri!!:\

robbe ::

Lahko bi vsaj napisal kakšne napake se mu izpišejo. Drugače pa naj proba izkljičit firewall, ki je pri sp2 privzeto vključen.

Erazer ::

Napake so tako različne od modem ne najde strežnika, strežnik se ne odziva.... (ma ne spomnem se točn siguren je bilo nekaj različnih)... po nekaj poskusih pa " linija je zasedena"
Fora je v tem, da se kdaj pa kdaj normalno kao poveže. Ko pa hočeš kakšno stran (firefox ali IE) odpret pa napaka stran ne obstaja ali pa s stranjo se ni mogoče povezati. Thunderbird prav tako ne more dol potegnt pošte. Poskušal sem tudi z izklopom win požarnega zida, pa ne pomaga. Možnost virusa, trojancev... je skoraj izključena. Namestil sem Sygate Personal 5,5 in AVG antivirus!

Včeraj sem bil pri njih, pa je delal normalen (povezal z 36Kb/s).
Danes me pokliče, ker ne more preverit prijave na izpit, internet ne dela.

Kaj več idej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj pravite o butn.net

Oddelek: Omrežja in internet
253817 (1952) Senitel
»

Kateri so SLO brezplačni elektronski naslovi

Oddelek: Omrežja in internet
234070 (3352) cekr
»

hitrost povezave na Internet

Oddelek: Strojna oprema
101144 (936) SodVina
»

Gentoo + pppd problem

Oddelek: Operacijski sistemi
7929 (872) R4vn
»

free email

Oddelek: Omrežja in internet
81808 (1680) sash

Več podobnih tem