» »

Zvok samo na dveh zvočnikih

Zvok samo na dveh zvočnikih

Jose ::

Pred sesutjem računalnika (mogoče še pred namestitvijo SP2 za XPje) so mi delali štirje zvočniki v filmih (BSPlayer). Zdaj, po ponovni postavitvi WinXP SP2 pa delata samo dva zvočnika ob gledanju filmov.

Zanimivo, da se ob testu oglašajo vsi štirje zvočniki.

Ker je novi BSPlayer zafrkaval - ni obdržal nastavitev, niti 4 channel sound, sem inštaliral enega starega, ki je to nastavitev obdržal a zvoka še vedno ni na dveh zvočnikih.

Kako lahko stvar zrihtam, da bom lahko poslušal 4-kanalni zvok ob gledanju filmov??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen ojačevalec-gostilna

Oddelek: Zvok in slika
303584 (2121) CMpunk
»

bass ne deluje oz. deluje ampak ne tako kot hočem

Oddelek: Zvok in slika
183641 (2935) CeSTbon
»

receiver + subbufer

Oddelek: Zvok in slika
233749 (3186) Janac
»

Genius Sound Maker Value 5.1-delata samo 2 kanala

Oddelek: Zvok in slika
91410 (1340) putin
»

5.1 Creative surround problem

Oddelek: Zvok in slika
81372 (1171) Dusan_HD

Več podobnih tem