» »

Težave z računalom :)

Težave z računalom :)

Nem0 ::

Torej doma imam sledečo konfiguracijo P4 2.8 FSb533 1024 DDR rama PC3200 400MHz grafično kartico ATI radeon 9600XT Trdi disk Maxtor SATA 160GB matično ploščo Asus P4P800E-deluxe V računalnik je udarila strela skurilo mi je napajalnik, matično, procesor nekaj časa sem mel kišto še doma ter nato sem uveljavil garancijo ki so mi jo odobrili :). No sedaj pa problem odkar sem dobil kišto pač domov mi dve leti stare igre ne delujejo več primer Battlefield 1942 igram lahko samo na 640×480 pa še to začuda brez zvoka. Opaziti je veliko zatikanje pri igrah testiral sem NFSU2 na prijateljevem računalniku ter na mojem pa čeprav ima za skoraj 1GH manjši tak kot pa jaz. Pognal sem razne memory teste pa mi ne javijo da naj nebi bilo nič narobe z njim. Tako da se obračam na vas vrle mlade zanesenjake če je kdo naletel kdaj na podoben problem ko nemoreš in nemoreš odkriti napake.

Lp Nem0
Am,am brez ideje ;)

Dinko ::

Dobr bi blo vedt:

- ALi imaš še vedno isto osnovno ploščo
- ali so ti jo zamenjali za kateri drugi model
- al pa ek kol drugi hardware da je mal drgacen od prejšnega
- ali imaš še vedno iste windowse naložene od prej...

Probaj nanovo naložit vidnowse in gonilnike
Jst vedo probam mašino z nalaganjem Linuxa....ker ce je karkoli narobe z hardwarom...mi javi ze pri inštalaciji...

Kej več ti ne morem pomagat...

Upam da ti bo slo:)
Dinko

K0K0 ::

Poglej če sploh imaš naložene vse gonilnike oz si naloži novejše.

Nem0 ::

ja vse je isto edino kar je razlike od prejšnje konfiguracije je SATA disk poskusil bom z izločevanjem nekaterih komponent. grafična, rami ter ATA disk namen imam pa tud formatirat pa nanovo naložit čeprav je celotni sistem naložen šele od oktobra. bomo vidl... hvala za pomoč.
Am,am brez ideje ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z Windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
253026 (2127) Dober dan
»

Računalnik se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
495423 (4884) CyberAD
»

Prodati ali prenoviti moj racunalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
345640 (5121) aljo558
»

je grafična fuč

Oddelek: Pomoč in nasveti
111043 (845) nitro2
»

Težava s pc.

Oddelek: Pomoč in nasveti
171211 (913) M323SBA

Več podobnih tem