» »

PDF -Ali se da PDF tekste namenjene samo za ogled skopirati v urejevalnik besedila?

PDF -Ali se da PDF tekste namenjene samo za ogled skopirati v urejevalnik besedila?

mzupin ::

Ali se da PDF tekste namenjene samo za ogled skopirati v urejevalnik besedila?

tratto ::

Seveda je možno. Preprosto odstraniš zaščito PDF-ja. Kako? Uporabiš ustrezen program. Npr. "Adult PDF Password Recovery".

Cr00k ::

seveda se da tekst v .pdf formatu skopirat, npr. v .doc format...

V acrobat readerju, odpres želeno .pdf datoteko..., zgoraj v "orodjarni", kliknes gumb Select tekst... Potem pa samo oznacis želeno besedilo... skopiras...

Gres v Word, in prilepis... :)

tratto ::

Seveda bil moj odgovor namenjen zaščitenim dokumentom (nisem videl, da je mzupin mislil read only dokumente). Drugače pa velja postopek, ki ga je opisal Cr00k.

Han ::

Ali pa poskeniraš PDF v recimo Fine Readerju. :D

schurda ::

Čakte malo, vi ste zašli. Acrobat reader -> File -> Export document to text. To je vse.
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

OZZY ::

samo problem so šumniki...vsaj pri men so bli in sem mel pol kvadrtatke itd namesto njih.
Go with the flow.

ajagodnik ::

mimogrede, če si nabaviš ghostscript in pa seveda ghostview, lahko pdf odpreš z ghostview in vsa zaščita (proti tiskanju na primer), se izniči...

iz acrobat readerja --> save as --> pa naredi samo š-je, č-jev pa ne, acrobat reader 6.0

LP

mzupin ::

Pdf-ji, o katerih je govora, so zaščiteni z geslom. Tko da vse v stilu save as, export ipd. odpadejo. Bo treba skrekat.

Vseeno hvala za pomoč. Se še trudim - ni mi še uspelo; bom jutr poiskusil, kar ste mi že svetovali. Tnx


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

.pdf - kako shraniti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81633 (1507) bosmla
»

Office 12 bo podpiral PDF

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
305761 (4080) amigo_no1
»

Urejanje .pdf datotek

Oddelek: Programska oprema
63095 (2937) doublemp
»

Pdf convertanje

Oddelek: Programska oprema
141473 (1334) azislo
»

.pdf ... Moj trn v peti

Oddelek: Programska oprema
7942 (840) jetam

Več podobnih tem