» »

Vent se mal čudn obnaša!

Vent se mal čudn obnaša!

PRiMoZ- ::

A je mel že kdo tak problem, da se vent ni hotu šaltat gor. Ga morem prvo mal zavrtet, pol pa gre. To mi je mal čudn no, sem ga spucal, namazal, lepo popedenal, pa ta kurac še kr ne dela normalno. Vent je pa vulcano 2, verjetno bom tako novega kupo. Grrr... 8-)

gorenc ::

vsak hud ventilator se tako zastarta! samo spomni se avionov iz prve svetovne vojne:D

sori k se hecam sem ravnokar pogruntal da imam tudi jaz volcanota:)

tec ::

Imam isti problem. Cist nov je ze to delal, sem ga spucal in podmazal pa ne vem kaj se vse, pa kar ne dela. No vcasih se zazene vcasih pa ne

PRiMoZ- ::

tec, verjetno imava isti problem. a je to kaka serijska napaka. :'(

Vuco ::

Take stvari se popravla samo na en nacin postopek sledi: vzames ventilator v roke, ga dvignes do visine glave, ter ga spustis v prosti pad ... nato ga poberes, namestis nazaj na staro mesto in glej ga zlomka, stvar funkcionira :)

tec ::

Vuco: morda je pomagalo v tvojem primeru. Meni vsekakor ni, pa sem ga 2x po tleh vrgu.
Sem ga pa sel vceraj se 1x razdirat in sem odstranil eno vzmet, ki je malo blokirala. Ampak ni nic pomagalo, no sedaj mi vsakic petic, ko ga prikljucim ne laufa. Je pa zacel bolj ropotat.

TESKAn ::

Premalo voltov ma.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PRiMoZ- ::

Hm glede premale napetosti sem že razmišlal, sam je to zelo verjetno.

A je možno, da mi pri bolj navitem rač vent ne dela, pri manj in normalo pa dela kokr tok, bo to posledica napetosti? :\

rasta ::

jebeš staro šaro... po mojem se sploh ne splača popravlat, ker ne bo nikoli tak kot nov. sej novi niso tok dragi?!

PRiMoZ- ::

mislim jako stara šara??... če je vent star 1 mesec :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vent za napajalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5911962 (10344) znamovsi
»

CPU ventilator dela prehitro/na ekranu ni slike

Oddelek: Strojna oprema
312286 (1812) kratos
»

Čiščenje PC ja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242188 (1626) schurda
»

Zakaj mi računalnik zamrzuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
623740 (2952) antraxxx
»

utisanje ventilatorjev?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111330 (1008) Smrkc

Več podobnih tem