» »

Kateri program uporabiti

Kateri program uporabiti

kronik ::

Zanima me kateri program je najboljši za spreminjanje sourca programa? Uporabil sem hexedit pa se mi niti ne sanja, ker tega še ne obvladam. Dober je program w32dasm, samo z njim ne moreš nič spreminjat.
Hlep!8-)

freejack ::

Kot prvo, da ne bo pomote, kakršno namigovanje, da razširjam ilegalno početje je zanikano :D.Ja, Win32 dissasembler, seveda se ne da, ker je le debuger, podobno kot Soft Ice. Osebno za spreminjanje (hmm,..to zame ni crackanje,..ampak izkoriščanje potenciala programa) uporabljam Hwiev oz. Hackers Wiev, dobiš ga pa lahko kjerkoli. Ti linki verjetno ne delajo več, ampak probat ni greh.1. ftp://ftp.cs.tu-berlin.de/pub/msdos/mirrors/ftp.elf.stuba.sk/pc/utilprog/hiew584.zip2. ftp://ftp.bke.hu/pub/mirrors/sac/utilprog/hiew584.zip
3. ftp://ftp.uakom.sk/pub/mirrors/sac/utilprog/hiew584.zip Pa prijetno,.. hmm, ja,.. :))

freejack ::

Če pa že tko mislite, potem pa , smrk, smrk,.. AAAAA, OPROSTITE, SMRK, NISEM MISLIL, SMRK, ZNANJE, ZNANJE ME JE GNALO.Zdej veste, kako se počutimo."We explore... and you call us criminals. We seek after knowledge... and you call us criminals. We exist without skin color, without nationality, without religious bias... and you call us criminals. You build atomic bombs, you wage wars, you murder, cheat, and lie to us and try to make us believe it's for our own good, yet we're the criminals.

Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like. My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for." :'(:'(

lordgreg ::

čudno da te teme sploh niso poskušali zakleniti, če gledaš, da je to neke vrste kršitev... ccc...

kronik ::

LORDGreg verjetno tudi njih zanima kaj s tega področja:D

lordgreg ::

harharhar... not funny

strel ::

hej FreJack a mi lahko tale Hwiev pošleš na email al pa bi ga mogoče spravl na download sekcijo, ker jst ga ne najdem na netu pa bi ga reS !!! rabu.

Email (če ti ni predolg za pošiljat)

damjan.stankovic@cm-celje.si>:D>:D>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

citati za tiste k znate angleško (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112634 (1559) yansek
»

The Pirate Bay je ugasnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11319640 (14938) Soniux
»

Hekerji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
13312689 (4134) darkolord
»

DirectX 9.1 Favors GeForce FX?

Oddelek: Strojna oprema
151412 (1050) freejack

Več podobnih tem