» »

slo-tech@FDV

slo-tech@FDV

Z-lot ::

Okej, zadeva je sledeča. FDV je eden bolje tehnološko opremljenih faksov (sploh če ga primerjamo naprimer s FF, hehe). Kot slo-techarju, ki je istočasno še študent omenjene fakultete mi ta (delno) elektronski sistem precej ustreza...
..tako kot tudi drugim slo-techarjem, ki jih je po mojem na FDVju kar precej, a jih je v množici težko opaziti. Sploh zato, ker se skoraj za nikogar ne ve, da je FDVjevec.

Torej, na plano z resnico! Naj izvemo koga vse je mogoče srečati naokoli :D


(zame že veste, da sem 1. letnik APJU smeri in trenutno še dokaj redno obiskujem predavanja :) )

Phoebus ::

kaj točno je na fdv tehnološko naprednega?

...razen modernega izgleda nove bajte

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Phoebus ()

Z-lot ::

Ne naprednega, opremljenega :> S tem mislim predvsem na elektronski indeks, spletni referat... kake posebne naprednosti pa zaenkrat ni slutiti (glede na to da uradna spletna stran fakultete lepo deluje samo v IE-ju, sumim da zaradi grdegagrdega javascripta). Prej bi rekel, da poskusa drzati korak s casom (kar pa recimo v prejsnem postu omenjeni FF ne uspeva najbolje).
Zame je pomembno predvsem to, da lahko veliko stvari postorim preko svojega racunalnika (kar je po moje en srednje velik +).

Phoebus, si ti tudi "naokoli"? 8-)

xenon74 ::

Z-lot od kje tebi te informacije?
Elektronsko index in ostalo je uvedeno na vseh fakultetah - tudi na FF prav lepo laufa - prav tako na FA in PA in EF,...

FDV-ja pa ne bi imenoval kot bolje tehnološko opremljenih faksov- prej mu pritiče ime birokratska fakulteta.

X74
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30319

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xenon74 ()

OwcA ::

Čisto na vseh ravno ne, ampak mi smo čudni že po definiciji. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazonova Alexa snemala pogovor in ga poslala naključnemu stiku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5918975 (14470) OK.d
»

Diplomska na FDV... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22581198 (73869) Matako
»

Ali je država res zafurana zaradi FDV-ja

Oddelek: Problemi človeštva
365100 (3573) PrimozR
»

MSN friends! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
695441 (2382) Dekinio

Več podobnih tem