» »

spyware,adaware....

spyware,adaware....

koyotee ::

Katere programe uporabljate za ciscenje vseh nadlog ki se vam pretocijo iz interneta?
Js uporablam Spy bot-a spybot in hijack this hijack this , ta je sicer za mal bl izkusene uporabnike.
LP 0:)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vikking ::

hijcak this je bolj za IE uporabnike ki imajo probleme z nastavitvijo homepage-a... izkušene uporabnike??? od kod tebi to?

ad-aware je čist zadosti!!!

vidi ::

Do sedaj je meni znano, da je največ najdu Spy sweeper! Drugač pa ni univerzalca, ki bi znal vse odstrant oz. nekatri odstranijo tudi stvari ki jih ne želiš odstraniti!

Spy sweeper , Spy bot, Ad aware (vse pošli skos, v safe modu po možnosti)
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

koyotee ::

ja pač morš vedt kaj zbrisat ker ko zbrises je zbrisano, ker ti hijack ne pokaze samo adaware in spyware procesov ki tecejo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Vikking ::

aha, pol je DELETE tipka na tipkovnici tud sam za izkušene uporabnike... posledično tudi Y in RETURN-ENTER... wtf še mal pa bodo n00b populaciji pustil sam še v monitor gledat, saj je tipkovnica samo za izkušene uporabnike!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Caligula ::

adaware, spybot in giant antispyware

vidi ::

Dostikrat ti izbriše kakšne zadeve, da ti pol kazaa & co. ne delajo, ker programi v osnovi vsebujejo adware, če pa je tega velik na računalniku, pa ne boš za vsakega posebi gledu, kerga boš zbrisu!
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

mezzene ::

Vikking je napisal:
aha, pol je DELETE tipka na tipkovnici tud sam za izkušene uporabnike... posledično tudi Y in RETURN-ENTER... wtf še mal pa bodo n00b populaciji pustil sam še v monitor gledat, saj je tipkovnica samo za izkušene uporabnike!!!




hehehehehehehe se strinjam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mezzene ()

rogerg ::

Da si sposodim temo. Ob update-u enega programa, sem poleg fasal se Adaware antivirus progrem ker ze uporabljam Avast, sem hotel Adaware uninstall in ga ne morem. Izberem opcijo uninstall ampak potem se odpre okno za Remove, katero je pod orodno vrstico in nikakor ne morem kliknit Remove. Kaksna ideja, kako resir zadevo??

Hvala, lp

N4m31355 ::

Revo uninstaller. deinstaliraj z njim.

googleg1 ::

rogerg je izjavil:

Da si sposodim temo. Ob update-u enega programa, sem poleg fasal se Adaware antivirus progrem ker ze uporabljam Avast, sem hotel Adaware uninstall in ga ne morem. Izberem opcijo uninstall ampak potem se odpre okno za Remove, katero je pod orodno vrstico in nikakor ne morem kliknit Remove. Kaksna ideja, kako resir zadevo??

Hvala, lp
Skrij orodno vrstico. Odvisno od operacijskega sistema. Vedno se pa zacne z desnim klikom na orodno vrstico.

rogerg ::

N4m31355 je izjavil:

Revo uninstaller. deinstaliraj z njim.


Hvala, bom poskusil....

Lp

googleg1 je izjavil:

rogerg je izjavil:

Da si sposodim temo. Ob update-u enega programa, sem poleg fasal se Adaware antivirus progrem ker ze uporabljam Avast, sem hotel Adaware uninstall in ga ne morem. Izberem opcijo uninstall ampak potem se odpre okno za Remove, katero je pod orodno vrstico in nikakor ne morem kliknit Remove. Kaksna ideja, kako resir zadevo??

Hvala, lp
Skrij orodno vrstico. Odvisno od operacijskega sistema. Vedno se pa zacne z desnim klikom na orodno vrstico.


Hvala. Sej, to je bila fora, ker nisem znal skriti spodnje orodne vrstice. Operacijski sistem je Windows XP (se mi zdi). Windows 10 ziher ni.....

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rogerg ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z windows 8

Oddelek: Pomoč in nasveti
293084 (2490) mrsofa
»

google toolbar - kako tole funkcijo izklopim?

Oddelek: Programska oprema
81698 (1467) Grill
»

Microsoft Windows AntiSpyware Beta1

Oddelek: Operacijski sistemi
374715 (2664) Myth
»

nadležni SEARCH menu v vseh winsows oknih

Oddelek: Programska oprema
91218 (1183) Matev
»

Google toolbar in Gmail

Oddelek: Novice / Zasebnost
75757 (5757) eee

Več podobnih tem