» »

Firefox 1.0 bugs?

Firefox 1.0 bugs?

bastadu ::

Seveda sem si tako kot mnogo drugih takoj po izidu namestil Firefox 1.0. Ampak po 1 dnevni uporabi sem naletel na zanimiv primer, ko označenega texta z desnik klikom nikakor ne gre skopirati v odložišče (ne prime niti Ctrl+c), ker se pojavi napačen meni (slika spodaj). To se mi je do sedaj naredilo 2 krat. Se še komu dogaja podobno?

SodVina ::

tale menu se ti pokaze, ce kliknes z desnim gumbom in nimas oznacenega nobenega teksta. Meni ga ni uspelo dobiti drugace. Res da se nisem pretirano trudil...

bastadu ::

Ja a ni razvidno iz slike, da text je označen? Tudi meni to ni več uspelo potem, pač vsake toliko časa se zgleda po nekem naključju to pojavi, skratka najverjetneje bug:P

SodVina ::

Ja, je razvidno. Sam men ni uspelo.

BigWhale ::

Men tud ne..

bastadu ::

Evo spet se mi je zgodilo in ne pomaga niti refresh...

lopov ::

Si nadgrajeval ali imas fresh install?
Ze pri RC in PR verziji sem ugotovil, da se pojavijo doloceni bugi tako v primeru nadgradnje kot v primeru, da sem naredil uninstall, nisem pa "scistil" svojega profila.

Upgrading Firefox

Ce sledis temu ne mores zgresiti in vsi bugi (ponavadi) cudezno izginejo :)

b.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

bastadu ::

Prej sem imel RC verzijo, kjer teh problemov ni bilo, potem sem jo odinštaliral in na novo inštaliral 1.0...

njok ::

Mogoce kaki cudni extensioni?

Namesti browser v novo mapo, z novim profilom. Ce se napaka pojavi, prijavi golazen.

lopov ::

Jp, z extensni zna biti problem. Lahko jih tudi "na roke" pobrises iz profila, ni sile.

bastadu ::

Ja sem na roke pobrisal profil in naredil čisto fresh install in do sedaj sem mi ta napaka še ni pojavila...:\

cryptozaver ::

Se nekaj; sicer ne vem ce je ravno hrosc pa vendar motece. Situacija: stran v FF presega stevilo vrstic enega screena in ce poskusas oznacit text (da bi copy pastal nekaj zanimivega v notepad) te pusti samo do zadnje vidne vrstice. Ja boste rekl pa izbeli ctrl+a (select all), sicer gre a oznaci popolnoma vse tudi tisto kar ne rabis (recimo menu).

largie ::

čudno, meni čisto vredu deluje. če označujem tekst ki presega en screen ko pridem do konca pomaknem miško na statusno vrstico in stran se avtomatsko pomika navzdol.

bastadu ::

Evo po dolgem času se mi zadeva spet pojavi, sicr z majhno razliko: meni je sedaj kot da bi desno kliknil na povezavo:\ Kjerkoli na tej strani hočem kaj označit in kopirat ne gre, ker se mi pojavi napačen meni:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

lopov ::

Si naredil tako kot je svetovano v povezavi, ki sem ti jo podal?

bastadu ::

jap8-)

matter ::

jst ti predlagam da uporabiš plugin AUTOCOPY in ne boš več imel problemov s kopiranjem ;)
Grem basket pa bom neloke metal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje XFX 6600gt agp

Oddelek: Navijanje
71311 (1011) boštjan
»

Kater upor naj uporabim?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
282337 (1879) zlabo
»

Vprašanje glede memory clock-a Sparkle fx5200 128 tv out

Oddelek: Strojna oprema
81377 (1310) m4dj
»

Slo-Tech med priljubljenimi ampak čudna ikona?

Oddelek: Slo-Tech
71041 (854) sverde21
»

Računalnik za 3D/2D/CAD in igre - a bo v redu? (www.mindfactory.de)

Oddelek: Kaj kupiti
111201 (1007) Moonman

Več podobnih tem