» »

Quake3 +Banshee ne dela

Quake3 +Banshee ne dela

tec ::

Že 2 dni iščem pa ne najdem pravih driverjev za omenjeno zadevo.Prvo ni mogel odpret GL z novejšimi driverji pa pride do prve slike potem pa TEMA!
AMD800,RAM128
Prosim za nasvet.
L.p
tec

_Mortal_ ::

Dej ti si DUMB jaz mam banshee pa mi je dobr delu Q3 za takšno kartico pejt na stran 3D FX tm boš najdu driverje

goranTNT ::

Ma mami ti Dumb!
Kaj ga takoj zmerjas!
Ce pač človk ni najdu pol pač ni najdu.;((

_Mortal_ ::

ma teb so vsi dumb;((

frudi ::

tec, štej se za srečnega, da ti ne dela. ker če bi ti delalo, bi v bistvu ugotovil, da ti praktično ne dela...
q3 na bansheeju... brrrr... zmrazi me če samo pomislim...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

tec ::

Mortal_car: Ne rabis zmerjat, ce nimas kaj pametnega za povedat. Prosim, da se vzdrzis takih argumentov. Ce nisi prebral posta, sem napisal, da nikjer ne najdem takih driverjev, torej sem tudi ze pogledal na 3dfx stran in ni nic pomagalo.
Pa brez zamere

Drugace je pa vse delalo, na PIII 866 in z isto kartico. Edin to je, da je imel 265 rama

darh ::

mel bansheeja... dela skup z q3... sam taprave miniGL drajverje mors met...
Excuses are useless! Results are priceless!

tec ::

Sm probu openGL za Quake pa Q2.Pa je tema po prvem kadru igre.
Kje bi našeu prave dri?
L.p
tec

Jebiveter ::

Fora je v tem, da rabi Banshee posebne driverje, ki pa niso vkljuceni v nobene retail driverje, dobis pa jih lahko tukaj.
Ko jih instaliras moras zagnat program in potem izbrat igro za katero zelis instalirat driverje in mapo v kateri se igra nahaja! To je to!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

_Mortal_ ::

Če maš Q3 inštaliri OpenGL z njega

tec ::

Ja sm naredu tko pa dela slabo.po prvih 10 sek. igranja vrže ven oz zašteka.reset.
A je še kekšna ideja?
Hvala
L.p
tec

_Mortal_ ::

men dela čist ql nevem mogoče maš napačne drajverje (gonilnike) lahk pa tud kej druzga

tec ::

Problem je v driverjih od Abit KT7A,ker sem zamenjal Bensheeija z Geforce2 pa še vedno Q3 ni deloval.Naštaliram nove win98 samo z driverji za Geforce in Q3 dela.Potem naštaliram še manjkajoče driverje za Motherboard in Q3 ne dela.

_Mortal_ ::

Kero maš ti Banshee Vodo al Blaster


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal Tournament 2003 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16813040 (8100) R33D3M33R
»

Noće delat

Oddelek: Pomoč in nasveti
11931 (781) _Mortal_
»

Monitor_igre_problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
8934 (845) tec
»

shogun ne dela?

Oddelek: Igre
7892 (819) joze
»

WickedGL

Oddelek: Zvok in slika
191240 (970) Evil|One

Več podobnih tem