» »

amilio A 1630 prenosnik z Athlon64 3400+, kako se obnesejo?

amilio A 1630 prenosnik z Athlon64 3400+, kako se obnesejo?

polde66 ::

Metro v Avstriji prodaja omenjeni Fujitsu siemens z 64 Atlonom 3400+, 1024 rama, 60 gdiska in dual dvd pekačem in seveda grafika 9700 128 ati mobilyty. Cena pa smešna na vse to. 1239 EU.
Mene sam zanima kok se kej obnesejo tile 64 atloni v prenosnikih,
poleg omenjenega majo tud podobnga za 1000 EU, pa je man diska manj rama za polovico katera grafika pa ne vem. Skratka kombinacija je da ubije. Ampak cena za... premislit. Je kje kaka fora al pač tko je.
Nisem še zasledil kakih testov z 64 bitnimi prenosniki pa me zanima ve kdo kako se obnesejo

LP Andrej
polde

PEK- ::

Matr za tako ceno tokle ubijalska masina... Ce bi bil pr dnarju p rabu notesnik neb 2x pomislu. Kuj Kupu :D

fictionel ::

kva pa kvaliteta takih prenosnikov?

še vedno bi mel rajš ibm, dell, hp, toshiba... :8)

Smorny ::

Je to bruto cena?
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

polde66 ::

cena iz reklame direkt.
Kaj pa manjka fujitsu-siemens? kaj ma manj kot dell pa toshiba pa...comtron?
Mene sam zanima ali ima kdo kako prakso o 64 bitih v prenosnikih. Se hladi ok je stabilno ...
Sej mene tud dnar baše matr mu a ne. Ampak ke do enga februarja k bojo mel pravoslavci novo leto že mimo pa kitajci mimo no takrat bom pa jest si kej pod smrekco kupu pa bo
LP Andrej
polde

fictionel ::

polde, predvsem me skrbi KVALITETA.

Toshiba, IBM, DELL in celo HP so brezkonkurenčni. Nisem še slišal za probleme.

Gericom&ostalo sranje - baje da po enem letu nastanejo veliki problemi (škripanje zvočnikov, mrtvi pixli, večini se že prej pregreva (baterija na tistem delu, ki se greje - crkot), neodstranljiva baterija...)

Zato. :8)

Smorny ::

Pa bom tako vprašal: Je to velika cena iz reklame ali majhna? :\
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

fictionel ::

z davkom pride 1488€
se mi zdi da še vedno zelo ugodno ;)

Ma kdo kšnga fujitsuja doma?

polde66 ::

to je cena VELIKA, No pa 2 leti garancije zraven dajo.
se mi zdi kr kul kaj. Pa še doplačat ni treba- garancije mislm.
polde

polde66 ::

Ma kaj sem že slišal za HP-je. nekej jim je klecal pri strojni opremi. Se mi zdi da niso ravn not dajal tist kar je pisalo. No v glavnem svoje sem povedal pa čakam sam če mi kdo pove iz izkušenj a se tale 64 bitni amd kej fejst pregreva al ne.
polde

vidi ::

HP-ji so začel not dajat res ene čip komponente! Prva serija HP9005 in druga sta se med seboj močno razlikovali (sem obe imel možnost videti), npr. druga serija je imela not celo eno drugo baterijo, da sploh ne govorim o tem, kako CD-R ni hotu pečt večine medijev, ki jih je prva serija zmogla, ker so začel not dajat ene bolj čip pekače,....

Izkušnje imam še z Dell-om (brez pripomb) in Gericom-om , ki se mi zdi, da je zadnje čase dvignil nivo kvalitete (za trenutno ponudbo notebookov še nisem slišal kritik od dveh kolegov ki imata oba Gericoma ene 6 mesecev), prej pa so bili problemi z baterijami in raznimi priključki za mrežno kartico!

Glede AKCIJE, o kateri pa razpravljate tukaj pa je moje mnenje le to, da v notebooka kaj drugega kot od AMD-ja mobile procesor al pa centrinota ne bi nikoli dal. Stvar se pregreje, če ne sedaj, pa pol- poleti. Zelo pa postanejo nadležni ventilatorji, ki znajo dobro cvilt, da o potrošnji baterije sploh ne izgubljam besed! Centrino je zakon za notebook!!!!
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

Dr_M ::

za A64 se splaca pocakat na prave mobilce, z 35W porabo. :) to je samo 10W vec od P-M.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

fictionel ::

kdaj nj bi prisli? cena?

plavko61 ::

Men se tudi zdi zanimiv athlon64 z radeon 9700 (M11) 128MB, ampak mi pa ni všeč display 15,4" (1280*800). Mislim da bom tud kakšno igro zagnal in tam so zanimive resolucije 1024*768. Kako se bi ta 15,4" obnesla ali pa 15" z 1400*1050? Pomoje bi na bila slika na 1024*768 spacana.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

bigbug ::

Prenosniki , IT

Drugace v metroju cene veljajo za vse oz samo za imetnike kartic?

Moonman ::

Cene veljajo samo za imetnike kartic.
Tudi mene zanima kako je zdaj to s temi 15,4" (1280*800) zasloni?

lp


samoj ::

Kašna je razlika med veliki cenami in malimi v katalogu? Bruto/neto cena?

Zheegec ::

Kot desktop replacement je to zakon, kot pravi prenosnik pa ne, razen če je tole že 90nm Athlon64, ker pri mobilcih je malo drugače kot pri navadnih desktop in lahko, da je že 90nm za OEMe, pa čeprav jih še ni za desktop.

Samo potem bi bila najbrž oznaka "thin and light" !
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nodes ::

Mal iz teme

Tole sem mislu vzet

kakšne izkušnje?

sploh tole še nisem videl od blizu

xilinix.slo ::

Mam HP Pavillion ZV5188EA, kupljen v aprilu za 333K (nemčija seveda), notr AMD64 3.2, 512 Ram, DVD+R, 15.4, ...
V 8 mescih ni blo niti enega problema, kompakten, kvalitetno izdelan, brez mrtvih pixlov, res da je mišljen kot nadomestek desktopa in ni najbolj light/thin varianta...

plavko61 ::

Mislim da bo treba odpret novo temo: Kateri notebook kot desktop nadomestilo?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

bigbug ::

Koliko pa kaj pridejo prenosniki z 17+ ekrani v metroju???

Smorny ::

@xilinix.slo kaka pa je kaj glasnost tega HPja? Ostale posebnosti? Dobim prihodnji teden enakega, pa me zanimajo izkušnje uporabnikov.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916270 (7231) Seb4
»

nakup prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
655908 (4638) sw0rdfish
»

Kateri prenosnik ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684896 (3765) _marko
»

Prenosnik HP ali Acer

Oddelek: Kaj kupiti
142493 (2193) Zheegec
»

Kako bi se obnesu ta prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
382371 (1783) samo112

Več podobnih tem