» »

Izšel Emperor

Izšel Emperor

jakinj ::

Izšel Emperor igra zaseda 4(štiri) cd-je.
Kaj hudiča so spravli gor.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.
  • spremenilo: jakinj ()

TheHijacker ::

Po moje, da filme. RIP verzija igre je samo 245MB(je nimam, ampak sem videl v katalogu od pirata).

Igro naj bi dobil še ta teden. Me prav zanima, če je res tako dobra kot pravijo!
http://www.google.si

jakinj ::

Pa povej kaka je.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

luni ::

ups, nisem videl te teme pa sem odprl svojo.. damn :)
Artificial Intelligentia

TinkaPinka ::

Heh luni, zdaj bo pa treba tvojo novo temo zaklenit. Saj veš... Pravila so pravila ;)
I am easy to please as long as I get my way.

luni ::

absolutno...

no, da pastam sem ugotovitve iz moje teme:

Hm kako se vam zdi zadeva? Jaz jo zdaj spilam ene par dni in moram rect, da me je razocarala. To naj bi bila "revolucija" v Westwoodovem predstavljanju RTS iger, ampak je POPOLNOMA enaka vsem prejsnjim, samo da je v 3D. Mislim, kako so pa ti tipi sposobni nategovat folk, pa to ni res! Zakaj v igro niso mogli vdelat naprednjih ukazov enotam, nastavljanja njihovega obnasanja, razvoja dodatnih orozij, izboljsav trenutnih enot... Mislim je ogromno stvari, ki se jih dva vdelat. Papki nemarni!

Pa tudi uravnotezenost se mi ne zdi najboljsa. Ordosi so s svojimi Kobrami zelo tezavni. Stvar strela zelo dalec, je hitra in dobro oklopljena. Kje je kaksen weakness? Blah!

Ce bi zadevo ocenjeval bi ji dal 80%

Artificial Intelligentia

jakinj ::

Kako zgleda igranje:
singl mission, skrmish, multiplayer, campain

A pri campain so dejanja važna, mislim za subhouses pridobit na svojo stran.
A je kej v povezavi s knjigami ali je čist mim.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

luni ::

Hm na voljo imas single player (campaign), multiplayer in skirmish... Subhousi ne vplivajo na nic drugega, kot pa nekaj dodatnih enot, ki jih lahko imas. Nekatere so uporabne (recimo Fremenski elitni vojaki), druge pa niti ne (Ixi...).

Glede povezave s knjigami ne vem, ker jih zal se nisem bral.
Artificial Intelligentia

Matty ::

Moram rect, da se vecinoma popolnoma strinjam z Lunijem.

Najvecja novost, in takoj opazen je 3D pogled na dogajanje. Dogajanje je sicer zelo kul, ne bom pa rekel, da je bolj pregledno kot 2D.

Vse skupaj se da nastimat do kar visokih resolucij. Vendar slednje priporocam samo tistim, ki imajo vredu masine... sam imam navitega C na 450 pa Matrox G400, pa ga pri 1024 in veliko vojakih kar zacne matrat. Menda dela na Geforcih in Radeonih super.

Campaign nisem spilal (samo skirmish), tako da ne vem nic o zgodbi. Multiplayer sicer dela (rabis ISO ce nimas originala, RIP odpade), mislim pa, da rabis original za igranje preko medmrezja.

Zakljucek: nic revolucionarno novega, vec ali manj samo lepsa grafika, ki je celo 3D... Tukaj je vidnih veliko vec sprememb kot pa v seriji C&C. Za ljubitelje se vedno dober spil!

p.s.: na 4 CDje so spravli ogromno filmov... fora je tudi v tem, da RIP verzija (vec ali manj brez filmckov) zasede na disku samo 1.2 Gb

element ::

Jest sm na Dune čist mahnen! Sm svoje cajte preigrov x-krat Dune 2, pol X-krat Dune 2000, ki me je kr mal razočarala ampak mi je bla vseen dobra za preigravanje meni nadmočne 2jke, ki sm jo špila še na 486tki. Zdej pa čakam, da dobim Emperor: Batle For Dune. Tud če ni nč posebnga kr čutim, da jo bom obrnu. Aja Dune 2k je bil nateg v živ mozek, ker je ČIST ista kot dune 2 (ČIST), pa še obljubljali so, da bo grafika oh in sploh, potem pa je bla kr ornk slabša. Ampak sm useen užival k sm jo obračal. Aja, kje dobit knjigo? :D

OrlyTM ::

Jaz ga sicer še nisem igral, vendar po vsem napisanem sodim, da bo igra odlična za vse, ki ljubijo standardne RTS igre po vzoru Dune 2 in kasnejših C&C in Red Alert. Vse kar Luni igri očita, bo meni izredno všeč, kajti nikakor ne maram odkrivanja tople vode pri igrah, ker se vse prevečkrat izkaže za neuporabno in popolnoma igro ubijajočo postavko v igrah. Lahko pa se seveda tudi motim :))) (origin: Monitor :) )

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

jakinj ::

Pelcijan: Jaz mam skor vse originalne od Herberta in vse pred dele od njegovega sina(v angleščini), če rabš se bova kaj zmenla.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

element ::

Jest bi mel rajš v slovenščini :D.

jakinj ::

Nažalost ni prevoda nobene knjige.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

Matty ::

OrlyTM... tocn to kar si ti omenil tudi spil je... spil za fane... men je bil osebno red alert 2 vsec (bil se ogromen fan igranja po modemu prvega dela) , tale dune sem pa pobrisal po kaksni uri... Priznam pa, da nikdar nisem bil fan dune... (bolj c&c serije, starcrafta, serije age of...):D Sej je dober spil, ampak kaj ko se mi ne da sedet tolk casa pri kompjuterju in tega spilat... (ok, AOK2 se vedno kdaj pa kdaj udarim s kolegom po kablu)

ABX ::

Včeraj sem jo igral 5 minut, za kaj več pa nisem imel časa. Prvi pogled je zelo slab, ne vem zakaj silijo vsi v 3D kadar je v RTS tolko nepregleden.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Dami ::

Men se pa zdi da je to čisti RA2 v 3D. Z prvotnim dunom ma sam štorijo skupnega pa zgradbe pa ene par enot. Tak da ta špil ni sam za fane duna, ampak za vse fane c&c. Res da je 3d pogled na začetku mal moteč, sam se hiter navadiš. Morš pa met najmanj v 1024*768 in ful 'camera out' da lahk kej vidiš. Seveda začne pri tem špil kr počasi tečt, če maš staro mašino. Kak je pa pri mrežnem nabijanju z 8 (živimi) igralci pa bom kmal spopznal (slin, slin:D)
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

luni ::

no ja, kar se mene tice je starcraft se vedno zakon...
Artificial Intelligentia

OrlyTM ::

hmm ... končno sem špil tudi preizkusil, sicer je bil to le RIP ampak vseeno.
Prvo sem preizkusil default resolucijo neki 1150xkrneki ... izgledalo zelo lepo, vendar premalo prostora in premalo preglednosti. Če pa odzoomaš, pa dobiš isto sceno, kot bi igral c&c.

Dobro si rečem, preizkusim maximum 1600x1200 in še vedno to ni to, čeprav bistveno bolje. Grafika je lepa in špil je čisti klon vse serije c&c, kar ni nujno slabo. No, na mojem disku si bo zaslužil poseben prostor.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

luni ::

jaz sem ga pa ze ukinil :)
Artificial Intelligentia

BaTeMaN ::

Je to sploh še Dune ?
Dune je bil nekaj drugega. Jaz sem se sicer odločil dokončati igro... vendar se mi zdi da to ni to... jaz namreč ne maram c&c in to ni to,.. dune je imel bolj tak warcraftofski okus in seveda obratno,... tukaj pa tega ni...
Ne vem,.. serjejo ga. :)
less then zero

jakinj ::

Men se pa kar dopade.
Sam mal prelahko se mi zdi(igram na hard).
Končam v 30 min level.
To live whitin the circle of life only one thing is asked in return. Everyone pays the ultimate price. Make every moment count.

[t502] ::

Emperor: Battle for Dune je nekaj novega. Pac C&C preoblecen v 3D. Meni osebno nikoli niso bile 3D strategije boljse od 2D, ker se mi ne zdijo tako pregledne.

E:BFD pa igram 3-5 na teden. Vem ko je RA2 izsel sem ga vsaki dan igral z taksnim uzitkom pri E:BFD pa ni taksnega uzitka...nevem zakaj 0:) .

[t502]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Command &amp; Conquer se vrača na začetek (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6414029 (6605) -valvoline-
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237408 (23124) Sc0ut

C&C Red Alert 3

Oddelek: Igre
203140 (1961) Tr0n
»

Battle for Dune

Oddelek: Igre
111214 (1076) jakinj
»

red alert

Oddelek: Igre
161507 (1338) Loki

Več podobnih tem