» »

FTP client + server

FTP client + server

dzuro ::

a kdo pozna kkšn FTP da bi biu ob enem server in client k bi si s kolegom rada nardila en drugmu dostopne podatke prek neta... če pa kdo pozna kkšn bolši način za to bi biu pa še bol vesel...
Dzuro

Monster ::

jah če rabiš na linuxu to naredit maš proftp, pa vsftp ... za windowse pa uporabli google ker je tega malo morje.. tk na pamet pa je bulletprof mnde to ka ti rabiš...
Ka zaboga...

Poldi112 ::

VPN
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

dzuro ::

ja vse lepo in prav mi je uspel uspostavt VPN sam kako pa konfigureraš dostop do datotek
Dzuro

BivšiUser2 ::

Kateri ftp client priporočate, s katerim lahko fajle direkt odpiram s serverja in jih applyam z Atomom / drugim editorjem ob CTRL+S shranim fajl in ga avtomatično naloži na server, potreben pa je le še reload strani? Ne da se mi z najprej na desktop dol vlečt, editat & shranit in potem drag'n'drop nazaj na filezillo. Kaj sodobnejšega je tudi verjetno.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

madog ::

@S4NNY1 saj za atom obstaja plugin za direct ftp edit -> KLIK
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

knesz ::

Za linux proftpd, v Windows je bil včasih Bulletproof (mogoče je še), za fajle urejat- plain text, pa mogoče Winscp (preko scp vem, da se da).

BivšiUser2 ::

madog je izjavil:

@S4NNY1 saj za atom obstaja plugin za direct ftp edit -> KLIK

Za Atom plugine sicer nisem vedel, bom pa prečekiral. Za VS 2017 Community sem sicer našel tale extension. Priporoča kdo kaj drugega?

knesz je izjavil:

Za linux proftpd, v Windows je bil včasih Bulletproof (mogoče je še), za fajle urejat- plain text, pa mogoče Winscp (preko scp vem, da se da).

Z temi SCP zadevami si nisem ravno najboljši. Drugače uporabljam vsftpd kot server na linux mašini
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

srus ::

Filezilla server in klient sta moja favorita za windows okolje. Na Linuxu pa imaš itak že po defaultu inštalirano kaj.

Highlag ::

Sej Filezila tudi pod linuxom dela. No vsaj klient.
Never trust a computer you can't throw out a window

BivšiUser2 ::

Ma pri FZ moram ves čas ob shranjevanju potrjevat upload.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[UWP] [C#]

Oddelek: Programiranje
423973 (2003) BivšiUser2
»

Domači strežnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8011612 (9705) Zalachenko
»

mITX Atom Linux računalo

Oddelek: Kaj kupiti
5879 (810) specing
»

Kako zaščititi /uploads direktorij?

Oddelek: Izdelava spletišč
161905 (1668) MrBrdo
»

Secure shell

Oddelek: Programska oprema
81342 (1212) 64202

Več podobnih tem